Zamknij

Rossmann - godziny dla seniorów: od kiedy promocja 10% i na co obowiązuje? [ZASADY, WARUNKI]

03.11.2020 16:30
Rossmann - godziny dla seniorów: od kiedy promocja 10% i na co obowiązuje? [ZASADY, WARUNKI]
fot. Shutterstock

Oprócz standardowych promocji w Rossmannie, które można znaleźć w gazetce na październik 2020, w drogerii pojawiła się również specjalna oferta dla seniorów w związku z wprowadzeniem "godzin dla seniorów". Zniżka będzie obowiązywać przez ograniczony czas. Sprawdzamy, co można kupić taniej, ile potrwa specjalna oferta dla seniorów w Rossmannie w październiku 2020 oraz na czym dokładnie polega i kto może skorzystać ze zniżek.

Rossmann - godziny dla seniorów: od kiedy promocja 10% i na co obowiązuje? Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat nowej promocji w Rossmannie w związku z wprowadzeniem godzin dla seniorów: od kiedy, ile potrwa promocja, jakie są zasady i warunki oraz kto dokładnie będzie mógł z niej skorzystać.

Rossmann - godziny dla seniorów: od kiedy promocja 10%, na czym polega i na co obowiązuje? [ZASADY]

Drogeria Rossmann przygotowała specjalną ofertę w związku z wprowadzeniem godzin dla seniorów od czwartku, 15 października 2020. Promocja 10% na całe zakupy rozpocznie się właśnie od tego dnia i będzie obowiązywać dla osób, które mogą zrobić zakupy w godzinach od 10.00 do 12.00. Wszystkie szczegóły akcji można znaleźć na stronie internetowej drogerii.

Jak czytamy na stronie internetowej Rossmanna:

W trosce o naszych klientów dostosowujemy się do zaleceń i wprowadzamy specjalne godziny dla seniorów, dając im przy tym możliwość zrobienia zakupów z dodatkową zniżką!

Od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 12:00 każdy senior, odwiedzając nasze drogerie otrzyma dodatkowe 10% zniżki na całe zakupy!

Godziny dla seniorów - sklepy, wiek, kiedy oraz od której i do której? [KORONAWIRUS]

Zasady promocji 10% dla seniorów w Rossmannie - do kiedy potrwa? [WARUNKI]

Aby móc skorzystać z promocji w Rossmannie, czyli 10% dla seniorów, osoba uprawniona - czyli wyłącznie osoby powyżej 60. roku życia. do zrobienia zakupów w godzinach przeznaczonych dla tych osób od 10.00 do 12.00 otrzyma przy kasie 10% rabatu na całe zakupy. Akcja na początku miała trwać do końca miesiąca, jednak została przedłużona jeszcze o dwa tygodnie, czyli łącznie potrwa do niedzieli, 15 listopada 2020. Rabat nalicza się od ceny regularnej i promocyjnej, a zniżka obowiązuje przy każdych zakupach. Zniżka 10% dla seniorów w Rossmannie obowiązuje tylko w sklepach stacjonarnych. Promocja nie obejmuje parafarmaceutyków, mlek początkowych oraz alkoholi. Wszystkie szczegóły i informacje dostępne są w regulaminie akcji.

Z uwagi na wyjątkową sytuację w kraju i rozprzestrzenianie się koronawirusa mogą być zmienione godziny pracy poszczególnych drogerii. Więcej informacji na ten temat, a także wszelkie szczegóły promocji do 60% w Rossmannie 2020 można będzie znaleźć m.in. na stronie internetowej sklepu.

RadioZET.pl