Zamknij

Rossmann PROMOCJA 2020: -55% na kosmetyki kolorowe. Kiedy w maju? [DATA, ZASADY]

Jolanta Waligóra
18.05.2020 10:44

Kiedy promocja w Rossmannie 2020 -55% na kolorówki? Na rozpoczęcie obniżek czeka wiele kobiet, które chciałyby uzupełnić braki w swojej kosmetyczce i nie tylko. Zazwyczaj Rossmann organizuje dwie podobne promocje w ciągu roku - jedną na wiosnę, drugą na jesieni. Sprawdzamy, co już wiadomo o dacie rozpoczęcia się długo wyczekiwanej promocji w Rossmannie -55% na kosmetyki do makijażu 2020 i czy w ogóle akcja jest planowana. 

Rossmann PROMOCJA 2020: -55% na kosmetyki do makijażu. Kiedy w maju? [DATA, ZASADY]
fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Promocja Rossmann 2020: -55% na kosmetyki do makijażu - DATA. Kiedy rozpocznie się długo wyczekiwana akcja promocyjna na wiosnę? Czy w ogóle jest planowana? Co już wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy promocja w Rossmannie w 2020 roku.

Rossmann - promocja 55% online czy stacjonarnie w sklepach w maju 2020?

Promocja w Rossmannie 2020: -55% na kosmetyki do makijażu - kiedy w maju?

Wiele kobiet, które chciałyby uzupełnić braki w swojej kosmetyczce i nie tylko zastanawia się, kiedy promocja w Rossmannie -55% na kolorówkę w 2020 roku. Mamy bardzo dobre wiadomości - znana już jest dokładna data wystartowania obniżek. Wiadomo, że długo wyczekiwana promocja w Rossmannie -55% na kosmetyki do makijażu 2020 wystartuje w drugiej połowie maja, a dokładniej w sobotę, 16 maja. Akcja potrwa przez dwa tygodnie do niedzieli 31 maja lub do wyczerpania zapasów w poszczególnych sklepach.

W Rossmannie w maju 2020 promocje 2+1 i 2+2 również będą obowiązywać, a akcja rabatowa obejmie wybrane marki kosmetyczne i wybrane produkty do pielęgnacji ciała oraz stylizacji włosów.

Maj to miesiąc urodzin Rossmanna w Polsce – 27 lat temu otworzyliśmy pierwszy sklep w naszym kraju. Z tej okazji przygotowaliśmy prawdziwą „Fiestę”, czyli urodzinową kumulację promocji, w tym kultową już akcję -55 proc. na produkty do makijażu - czytamy w informacji prasowej marki Rossmann.

Przypomnijmy, że ostatnia taka promocja miała miejsce we wrześniu 2019 roku.

Promocja Rossmann 55% na kosmetyki MAJ 2020 - od kiedy i na jakie produkty? [WARUNKI, ZASADY]

Rossmann PROMOCJA: -55% na kolorówkę - ZASADY akcji promocyjnej [MAJ 2020]

Zasady promocji w Rossmannie -55% na kosmetyki do makijażu 2020 w maju są już znane. Oferowany będzie rabat -55% na produkty wszystkich marek kosmetyków "kolorowych" do makijażu: ust, oczu, twarzy i paznokci (z wyjątkiem marki Semilac, której produkty będą dostępne w promocji 2+1 gratis). Każdy klient będzie mógł kupić do trzech sztuk tego samego kosmetyku (z tym samym kodem EAN) podczas jednych zakupów.

Warto mieć także na uwadze, że promocje z rabatem procentowym na pojedyncze produkty, będą dostępne w drogeriach stacjonarnych i w drogerii internetowej. Natomiast promocje, z których klienci będą korzystali z rabatu lub gratisu przy zakupie przynajmniej dwóch sztuk jak np. 1+1 będą obowiązywały wyłącznie w drogeriach stacjonarnych.

Z uwagi na wyjątkową sytuację w kraju i rozprzestrzenianie się koronawirusa mogą być zmienione godziny pracy poszczególnych drogerii. Więcej informacji na ten temat, a także wszelkie szczegóły promocji 55% w Rossmannie 2020 można znaleźć m.in. na stronie internetowej sklepu.

 

RadioZET.pl/rossmann.pl/JW