Zamknij

Ronnie Ferrari DZIEWCZYNA, WIEK, INSTAGRAM. Kim jest autor "Ona by tak chciała"?

Karolina Piotrowska
30.01.2020 21:17
Ronnie Ferrari - kim jest autor "Ona by tak chciała"? [WIEK, INSTAGRAM]
fot. youtube / Ronnie Ferrari

Kim jest Ronnie Ferrari? "Ona by tak chciała", czyli jego najpopularniejszy utwór w serwisie Youtube został odtworzony już ponad 45 milionów razy. Sprawdzamy, co wiadomo o młodym muzyku, czyli kto to jest Ronnie Ferrari, ile ma lat, skąd pochodzi, jego Instagram i Facebook oraz inne najczęściej wyszukiwane informacje na jego temat.

Ronnie Ferrari - kim jest autor "Ona by tak chciała"? Ile ma lat, skąd pochodzi i skąd wziął się jego pseudonim? Sprawdzamy, kto to jest Ronnie Ferrari i informacje o młodym muzyku, który w ostatnim czasie zdobył ogromną popularność dzięki jednemu z utworów opublikowanych m.in. w serwisie Youtube.

Ronnie Ferrari - kto to jest i jak się nazywa naprawdę? [DZIEWCZYNA, WIEK, DATA URODZENIA, PSEUDONIM]

Ronnie Ferrari tak naprawdę nazywa się Hubert Kacperski i pochodzi z Włocławka. Ronnie Ferrari ma 20 lat - urodził się 19 września 1999 roku. Obecnie mieszka w Gdyni, gdzie uczy się w Wyższej Szkole Bankowej.

Wiele osób zastanawia się, skąd wziął się jego pseudonim Ronnie Ferrari? Sam podkreślił w jednym z wywiadów dla serwisu mlodywloclawek.eu, że nazwa ta nie jest przypadkowa.

Pomysł na pseudonim narodził się dzięki wytwórni muzycznej „OWSLA”. Ich utwory zainspirowały mnie do pracy z muzyką. Jeden z moich ulubionych producentów owej wytwórni a’ka Getter, był odzwierciedleniem mojej osobowości. Pewnego dnia wrzucił on na YouTube parodię reality show, w którym grał postać fikcyjną, nazwaną Ronnie Ferrari.

Internauci szukają też odpowiedzi na pytanie, czy Ronnie Ferrari ma dziewczynę? Odpowiedź brzmi - tak, jego ukochaną jest Zuzanna Darga.

„Babcia by tak chciała” hitem sieci. To nowa parodia „Ona by tak chciała” Ronnie Ferrari [WIDEO]

Ronnie Ferrari "Ona by tak chciała", płyta, koncerty i inne piosenki

Jednym z pierwszych utworów na kanale Youtube Ronnie Ferrari jest "Ruskacz", który został opublikowany 25 marca 2017 roku i do tej pory internauci odtworzyli go ponad 19 milionów razy.

Choć już wtedy Ronnie Ferrari cieszył się dużą popularnością, stał się jeszcze bardziej znany dzięki piosence "Ona by tak chciała", która pojawiła się w serwisie Youtube 21 lipca 2019 i tylko tam zdobyła już ponad 45 milionów wyświetleń i ponad 20 tysięcy komentarzy. W opisie filmu widnieje podpis "Utwór eksperymentalny należący do "Me and Twoj Stary EP". W serwisie Spotify piosenka zdobyła 1. miejsce na liście "Polska TOP50". Jest to zdecydowanie jego największy hit, a młody muzyk już od kilku tygodni występuje w klubach w całej Polsce.

Pełną listę koncertów, na których Ronnie Ferrari pojawi się z piosenką "Ona by tak chciała" można znaleźć m.in. na jego fanapage'u na Facebooku.

Co ciekawe, piosenka "Ona by tak chciała" coraz częściej pojawia się również na weselach. Sam Ronnie Ferrari, a także wiele zespołów weselnych udostępnia na Facebooku filmiki z imprez, co tylko potwierdza ogromną popularność tego utworu.

"Ona by tak chciała" nowym hitem wesel. Przebój Ronnie Ferrari robi furorę na przyjęciach [WIDEO]

Kim jest Ronnie Ferrari? Instagram, Facebook i informacje

Ronnie Ferrari na Instagramie i na Facebooku jest aktywny pod tym samym pseudonimem. Publikuje tam głównie szczegóły dotyczące najbliższych koncertów i wydarzeń, na których się pojawi, a także statystyki czy ważne informacje dla swoich fanów.

Poniżej znajdziecie najważniejsze linki dotyczące mediów społecznościowych i nie tylko, gdzie można śledzić działalność muzyka.

RadioZET.pl/KP