,

Raisa Misztela - kim jest finalistka "The Voice Senior"? [PIOSENKI, WYSTĘP, MĄŻ]

06.02.2021 18:22

Raisa Misztela to finalistka "The Voice Senior". Jest uważana za jedną z głównych faworytek do zwycięstwa w programie. Szczegółowe informacje na temat wieku Raisy Miszteli, piosenek oraz półfinałowego występu, można znaleźć poniżej.

od lewej na zdjęciu: Kazimierz Górecki, Alicja Majewska, Raisa Misztela
fot. TVP/ Voice Senior/ materiały prasowe

Kim jest Raisa Misztela? Piosenki, półfinał, rodzina, życie prywatne, kariera, mąż, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat finalistki programu TVP "The Voice Senior", można znaleźć w tym artykule.

Raisa Misztela z The Voice Senior - kim jest uczestniczka programu TVP? [MĄŻ]

Raisa Misztela, finalistka programu The Voice Senior, od 41 lat mieszka w Tychach. Jest Ukrainką. Pracuje jako nauczycielka języka rosyjskiego w Zespole Szkół nr 1 im. Gustawa Morcinka w Tychach.

Jako młoda dziewczyna Raisa była solistką w damskim zespole Promiń (Promień), z którym koncertowała po Związku Radzieckim oraz po krajach tzw. bloku wschodniego. W 2007 roku wydała płytę „Panta Rei”.

Mąż Raisy, Józef Misztela, jest byłym zapaśnikiem. Pochodzi ze wsi Nowinki pod Piotrkowem Trybunalskim. Ćwiczył w Piotrcovii Piotrków Trybunalski i Sile Mysłowice. Po zakończeniu kariery został trenerem zapasów, a później biznesmenem.

The Voice Senior 2 - FINALIŚCI. Kto jest w finale programu drugiej edycji programu TVP?

Raisa Misztela - piosenki, występ, The Voice Senior, Must Be The Music

Raisa Misztela w Voice Senior zaśpiewała m.in. "Oczy cziornyje" i "Niech żyje bal". Jej występy każdorazowo były wysoko ocenianie przez jury. W przedostatnim etapie programu zaśpiewała właśnie wspomnianą już piosenkę Violetty Villas.

- Raiso, mam wrażenie, że wszyscy postawią na ciebie, więc o tobie najmniej. Pewnie dopiero w finale porozmawiamy - powiedział Andrzej Piaseczny, a Witold Paszt dodał: "Stawiam na Raisę"

- Rosjanie czy Ukraińcy zawsze śpiewają całą duszą i to jest najważniejsze. To się czuje w środku - tłumaczyła Raisa, cytowana przez portal tychy.naszemiasto.pl.

Wokalistka wcześniej próbowała też swoich sił w programie Polsatu - "Must Be The Music". Zaprezentowała przed Korą i Adamem Sztabą swoją interpretację piosenki "Miliony Róż".

The Voice Senior 2: Andrzej Nosowski wygra? Widzowie zachwyceni: „Najlepszy głos tej edycji”

The Voice Senior: finał programu. Kiedy będzie, jak głosować?

Zwycięzcę finału „The Voice Senior” wybiorą widzowie za pomocą SMS-ów. W ostatnim odcinku programu ponownie wystąpią siostry Szydłowskie, które wygrały pierwszą odsłonę programu, a także legenda polskiej muzyki Andrzej Rybiński.

O tytuł Najlepszego Głosu wśród Seniorów w Polsce walczą:

  • z drużyny Alicji Majewskiej - Kazimierz Górecki i Raisa Misztela
  • z drużyny Izabeli Trojanowskiej - Andrzej Nosowski i Andrzej Szpak
  • z drużyny Witolda Paszta - Ewa Olszewska i Andrzej Pawłowski
  • z drużyny Andrzeja Piasecznego - Barbara Parzeczewska i Anna Tchórzewska

Finał drugiej edycji "The Voice Senior" odbędzie się w sobotę 6 lutego o 20:00 w TVP2. 

RadioZET.pl/Tychy Nasze Miasto/polishexpress.com.au/PAB

Logo radiozet Dzieje się