Zamknij

Promocja w Rossmannie - rabat na zakupy: jak skorzystać z 20% zniżki? [ZASADY, WARUNKI]

22.07.2020 16:00
Promocja w Rossmannie - rabat na zakupy: jak skorzystać z 20% zniżki? [ZASADY, WARUNKI]
fot. Shutterstock

Promocja w Rossmannie na lipiec 2020 tym razem dotyczyć będzie użytkowników aplikacji Klub Rossmann i obejmie różne marki kosmetyczne. Akcje rabatowe drogerii w każdym miesiącu cieszą się ogromną popularnością, jednak tym razem klienci będą mogli skorzystać z nietypowej oferty. Sprawdzamy, jak działa nowa promocja w Rossmannie i rabat 20% na zakupy, które produkty będzie można kupić taniej oraz na czym dokładnie polega nowa zniżka w drogerii i kto może z niej skorzystać.

Promocja w Rossmannie - rabat na zakupy: jak skorzystać z 20% zniżki? Co można kupić taniej i od kiedy zaczyna obowiązywać oferta? Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat nowej promocji w Rossmannie na lipiec 2020, czyli jak skorzystać z rabatu 20% na zakupy, jakie produkty można kupić, ile potrwa oferta, jakie są zasady i warunki oraz kto będzie mógł z niej skorzystać.

Promocja w Rossmannie - rabat 20% na zakupy: od kiedy, na czym polega i ile trwa? [GAZETKA]

Nowa promocja w Rossmannie w lipcu 2020 pojawiła się jako oferta w aplikacji Klub Rossmann. Nowa akcja rabatowa drogerii rozpocznie się dokładnie we wtorek, 21 lipca 2020 roku i potrwa do końca miesiąca, czyli do piątku, 31 lipca lub do wyczerpania zapasów z danej kategorii.

Tym razem promocja w Rossmannie na lipiec 2020 nie jest promocją -55% na kolorówkę, czyli kosmetyki do makijażu. Tym razem obowiązywać będzie specjalna zniżka 20% dla użytkowników aplikacji Klub Rossmann. Kosmetyki, które obejmuje promocja 20% w Rossmannie w lipcu 2020 i pełną ich listę można znaleźć m.in. w regulaminie oferty promocyjnej, podobnie jak w przypadku innych akcji rabatowych w drogerii.

Jeśli chcemy skorzystać z rabatu 20% w Rossmannie w lipcu 2020 roku, przed wizytą w drogerii należy zaplanować zakupy w aplikacji Rossmann. Aby to zrobić, trzeba dodać do Listy+ to, czego akurat potrzebujemy. Rabat naliczy się, kiedy dodamy minimum 5 produktów. Po tym w aplikacji można wygenerować rabat, a 20% zniżki naliczy się automatycznie.

Promocja Rossmann LIPIEC 2020 - od kiedy i na jakie kosmetyki? [GAZETKA, ZASADY, WARUNKI]

Zasady promocji 20% w Rossmannie - LIPIEC 2020 [WARUNKI]

Aby móc skorzystać z promocji w Rossmannie w lipcu 2020 trzeba należeć do Klubu Rossmann. Dopiero gdy spełnimy wszystkie warunki promocji 20% na Listę+ w Rossmannie, zostanie nam naliczony rabat. W aplikacji można znaleźć również inne oferty, m.in. 2+2 gratis, z których również można skorzystać podczas zakupów.

Promocja w Rossmannie w lipcu 2020 obowiązuje zarówno w sklepie internetowym i w sklepach stacjonarnych. Każdy klient i uczestnik Klubu Rossmann może skorzystać z danej akcji promocyjnej w Rossmannie w lipcu 2020 tylko raz. Warto pamiętać, że w tej chwili ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa i względu bezpieczeństwa mogą być zmienione godziny pracy poszczególnych drogerii. Więcej informacji na ten temat, a także wszelkie szczegóły promocji 20% w Rossmannie 2020 można znaleźć m.in. na stronie internetowej sklepu lub w aplikacji Klub Rossmann.

RadioZET.pl