Zamknij

Promocja Rossmann 2+2: CZERWIEC 2019 - od kiedy i na czym polega? [ZASADY, WARUNKI]

Karolina Piotrowska
21.06.2019 15:04
Promocja Rossmann 2+2: CZERWIEC 2019 - od kiedy, na czym polega i co kupić? [ZASADY]
fot. mat. prasowe Rossmann

Promocja Rossmann na czerwiec 2019 dotyczyć będzie różnych produktów do pielęgnacji stóp i paznokci oraz do depilacji. Akcja o nazwie "O krok od lata. Zadbaj o nogi!" rozpocznie się już pod koniec miesiąca. Sprawdzamy, które produkty będzie można kupić taniej, ile potrwa akcja oraz na czym dokładnie będzie polegać najnowsza oferta drogerii, czyli promocja 2+2 w Rossmann czerwiec 2019 i kto będzie mógł z niej skorzystać.

Promocja 2+2 Rossmann - czerwiec 2019: zasady promocji 2+2 gratis "O krok od lata. Zadbaj o nogi!". Na czym polega, co kupić taniej i od kiedy zaczyna obowiązywać oferta? Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat nowej promocji 2+2 w Rossmannie: jakie produkty kupić, ile trwa promocja, jakie są zasady i kto może z niej skorzystać.

Promocja Rossmann 1+1 - od kiedy promocja na kosmetyki beBio i na co obowiązuje? [CZERWIEC 2019]

Rossmann - PROMOCJA CZERWIEC 2019: od kiedy, na czym polega i ile trwa?

Najnowsza czerwcowa promocja w Rossmannie 2+2 gratis "O krok od lata. Zadbaj o nogi!" obejmie zarówno produkty damskie, jak i męskie, a także produkty w wersjach miniaturowych z wybranych kategorii dostępnych w drogerii, m.in. kremy do pielęgnacji stóp, odżywki do paznokci, produkty do depilacji i inne.

Akcja promocyjna drogerii, która za każdym razem cieszy się ogromną popularnością wśród klientów, rozpocznie się w piątek, 21 czerwca i potrwa do końca miesiąca, czyli do 30 czerwca lub do wyczerpania zapasów. 

Kosmetyki, które obejmuje promocja 2+2 w Rossmannie w czerwcu 2019 będą oznaczone specjalną etykietą, podobnie jak w przypadku poprzednich edycji. Pełną listę produktów można będzie znaleźć w regulaminie akcji, który zostanie udostępniony na stronie internetowej drogerii Rossmann na kilka godzin przed rozpoczęciem się promocji 2+2 gratis.

Zasady promocji 2+2 gratis w Rossmannie - CZERWIEC 2019 [WARUNKI]

Aby móc skorzystać z promocji 2+2 gratis w Rossmannie w czerwcu 2019 na produkty do pielęgnacji stóp, paznokci i do depilacji należy być uczestnikiem Klubu Rossmann i wybrać 4 dowolne produkty, które biorą udział w akcji. Muszą one różnić się kodem kreskowym lub numerem katalogowym w e-sklepie. Dopiero gdy spełnimy wszystkie warunki promocji 2+2 w Rossmannie, zostanie nam naliczony rabat. Gratis otrzymamy 2 tańsze produkty.

Promocja 2+2 w Rossmannie w czerwcu 2019 będzie obowiązywać zarówno online, jak i stacjonarnie w sklepach. Prawdopodobnie jeden Uczestnik Klubu Rossmann będzie mógł skorzystać z akcji promocyjnej 2+2 w Rossmannie w czerwcu wyłącznie jeden raz.

Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji akcji, aby móc skorzystać z promocji 2+2 w Rossmannie w czerwcu 2019 przy kasie trzeba okazać zarejestrowaną kartę Klubu Rossmann (w przypadku zakupów online należy zalogować się na swoje konto). Karta dostępna jest w aplikacji mobilnej Klubu Rossmann oraz po zalogowaniu się na stronę internetową drogerii.

Warto pamiętać, że tak jak w przypadku poprzednich akcji zgodnie z regulaminem produkty pełnowartościowe, zakupione w drogerii stacjonarnej w ramach promocji 2+2 w czerwcu 2019 nie podlegają zwrotom ani wymianie. Odstępując od umowy w przypadku zakupów w drogerii internetowej należy zwrócić cały zestaw. 

Więcej informacji na temat promocji 2+2 w Rossmannie w czerwcu 2019 będzie można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie internetowej drogerii.

RadioZET.pl/KP