Zamknij

Primark - Warszawa 2020: kiedy otwarcie pierwszego sklepu w Polsce? [DATA]

04.08.2020 15:45

Otwarcie Primark w Polsce 2020 to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń wśród miłośników zakupów i wyprzedaży. Sprawdzamy pierwsze oficjalne informacje na temat wejścia na polski rynek irlandzkiej sieci sklepów z ubraniami i akcesoriami, kiedy otwarcie Primark w Warszawie oraz inne potencjalne adresy sklepów w Warszawie, Poznaniu i innych miastach.

Primark w Polsce 2020 - kiedy otwarcie pierwszego sklepu? [DATA]
fot. pixabay.com

Primark - Warszawa 2020: kiedy i gdzie otwarcie pierwszego sklepu w Polsce? Sprawdzamy pierwsze informacje na temat wejścia na rynek popularnej sieciówki, która cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników zakupów i wyprzedaży. Sieć od lat jest wyczekiwana przez potencjalnych klientów w naszym kraju, dlatego doniesienia na temat wejścia Primarka na polski rynek od początku wywoływały duże zainteresowanie.

Primark - Warszawa 2020: kiedy otwarcie pierwszego sklepu w Polsce? [MŁOCINY]

Aktualizacja, 4 sierpnia 2020:

Znamy już oficjalną datę otwarcia sklepów w Polsce! Pierwszy Primark w Warszawie będzie przyjmował swoich klientów od czwartku, 20 sierpnia 2020 roku w Galerii Młociny.

__________

Aktualizacja, 13 stycznia 2020:

Mamy już pierwsze potwierdzone informacje na temat otwarcia pierwszego Primarka w Polsce! Sklep zostanie otwarty wiosną 2020 roku. W sieci możemy znaleźć już uruchomioną oficjalną polską stronę internetową sklepu. Możemy tam przeczytać komunikat:

WITAJ POLSKO!

Słyszeliście już? Primark otwiera pierwszy sklep w Polsce!

Tak jest, pogłoski się potwierdziły — wiosną 2020 roku otwieramy w Warszawie nowy sklep. Przygotuj się i zacznij planować zakupową listę życzeń już teraz!Zobacz poniższą mapę i poznaj dokładną lokalizację sklepu oraz sprawdź najszybszą trasę, aby w dzień otwarcia być pierwszym w kolejce!

Primark w Warszawie zostanie otwarty w Galerii Młociny. Adres centrum handlowego to: Galeria Młociny, Zgrupowania AK, „Kampinos” 15, 01‐943 Warszawa.

---------

W sieci już w 2018 roku pojawiały się pierwsze nieoficjalne doniesienia na temat miejsc, w których mógłby zostać otwarty pierwszy Primark w Polsce. Jeśli informacje potwierdzą się, zakupy jako pierwsi będą mogli zrobić mieszkańcy m.in. Warszawy i Krakowa. Jak donosił "Puls Biznesu", nieoficjalnie mówiło się o otwarciu 4 punktów w Polsce.

Weekday w Polsce - kiedy i gdzie otwarcie pierwszego sklepu Weekday?

Jak się okazuje, Primark w Polsce ma zostać otwarty po raz pierwszy m.in. w Galerii Młociny w Warszawie. W sieci pojawiają się także informacje o wstępnej dacie otwarcia sklepu, jednak firma na razie nie potwierdziła żadnych informacji na ten temat. Pozostaje nam czekać na oficjalny komunikat.

Jeśli faktycznie pierwszy Primark w Polsce pojawi się w Galerii Młociny w Warszawie, zakupy będziemy mogli zrobić dopiero w 2020 roku.

Primark wchodzi do Polski? Nieoficjalne doniesienia mówią o 4 sklepach

Kiedy i gdzie Primark w Polsce 2020? [ADRESY SKLEPÓW]

Niestety, nie ma jeszcze żadnych potwierdzonych informacji na temat tego, gdzie i kiedy zostaną otwarte inne sklepy Primark w Polsce. Pierwsze plotki mówiły o tym, że w nowym na polskim rynku sklepie odzieżowym będziemy mogli zrobić zakupy prawdopodobnie już w maju 2019 roku. To właśnie wtedy zapowiadane było otwarcie Galerii Młociny w Warszawie i sklepu Primark, jednak te informacje okazały się być nieprawdą. Jak już wiadomo, jest to jednak jeden z punktów, w którym prawdopodobnie pojawi się pierwszy Primark w Polsce.

Galeria Młociny: sklepy, adres, kiedy otwarcie - najważniejsze informacje

Inna lokalizacja, która wymieniana jest jako potencjalne miejsce otwarcia Primarka w Warszawie jest Galeria Promenada. Inne miasto, w którym być może pojawi się kolejny Primark w Polsce, to m.in. Kraków. W tej chwili pojawiła się również dodatkowa informacja na ten temat otwarcia sklepu w Poznaniu, który ma pojawić się tam w 2021 roku.

Primark otworzy drugi sklep w Polsce

Ubrania z irlandzkiej sieciówki cieszą się ogromną popularnością głównie ze względu na ich bardzo niską cenę i częste wyprzedaże sezonowe. W Europie zakupy w Primark możemy zrobić w ponad 350 sklepach w 11 krajach, m.in. w Belgii, Holandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Austrii.

RadioZET.pl/pb.pl/money.pl/KP