Zamknij

Polska - Holandia 18.11.2020: GODZINA. O której mecz w Lidze Narodów? [TRANSMISJA]

18.11.2020 09:19
Polska - Holandia 18.11.2020: GODZINA. O której mecz w Lidze Narodów? [TRANSMISJA]
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EASTNEWS

Godzina meczu Polska - Holandia 18 listopada 2020 to temat, na który informacji poszukuje wiele osób, a przede wszystkim fani sportowych wydarzeń. W końcu nadchodzący pojedynek z pewnością wywoła wiele emocji - będzie to kolejne starcie Biało-Czerwonych w Lidze Narodów. Szczegółowe informacje na temat tego, o której godzinie mecz Polska - Holandia 18.11.2020, można znaleźć poniżej.

Mecz Polska - Holandia 18.11.2020, Liga Narodów: GODZINA. O której mecz? Gdzie oglądać i kiedy? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy godzinę meczu Polska - Holandia 18 listopada 2020.

Polska - Holandia 18.11.2020: GODZINA. O której mecz w Lidze Narodów? 

Starcie Biało-Czerwonych z reprezentacją Holandii będzie kolejnym pojedynkiem, który Polacy rozegrają w fazie grupowej tej edycji Ligi Narodów UEFA. Długo wyczekiwany mecz odbędzie się dokładnie w środę, 18 listopada. Starcie będzie mieć miejsce na stadionie w Chorzowie. Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat tego, o której godzinie mecz Polska - Holandia. Piłkarski pojedynek rozpocznie się o 20:45. 

Przypomnijmy, że na początku września odbył się pierwszy mecz Polska - Holandia w fazie grupowej Ligi Narodów UEFA. Wówczas nasza reprezentacja odniosła porażkę i przegrała 0-1. Nadchodzący mecz dla Biało-Czerwonych będzie zatem doskonałą okazją na rewanż. 

Polska - Holandia: Tak zagrają biało-czerwoni. Przewidywany skład

Mecz Polska - Holandia: o której godzinie i gdzie oglądać 18.11.2020? [TRANSMISJA]

Transmisja meczu Polska - Holandia 18.11.2020 dostępna będzie zarówno w telewizji, jak i w internecie. Długo wyczekiwane starcie będzie można obejrzeć na kanałach TVP1, TVP Sport oraz Polsat Sport. Z kolei mecz Polska - Holandia w Lidze Narodów 2020 online dostępny będzie za pośrednictwem strony internetowej sport.tvp.pl, aplikacji mobilnej TVP Sport oraz platformy Ipla.tv (cena od 5 zł za dostęp jednorazowy).

Ponadto relacja z meczu na żywo na sport.radiozet.pl.

Mecz Polska - Holandia będzie ostatnim spotkaniem kadry Jerzego Brzęczka w tym roku. Biało-Czerwoni wrócą do gry dopiero w marcu.

RadioZET.pl