Zamknij

Plotkara: nowy sezon - kiedy premiera nowych odcinków i co wiadomo? [DATA, OBSADA SEZON 7]

Paweł Żurek
19.07.2019 13:30
Plotkara: nowy sezon - kiedy premiera nowych odcinków i co wiadomo? [DATA, OBSADA SEZON 6]
fot. East News

Plotkara powraca i będzie miała nowy sezon - ogłosili twórcy serii. Data premiery serialu jest już znana - HBO pokaże nową serię jeszcze w 2020 roku. Sprawdzamy, kto znajdzie się w obsadzie Plotkary, jaka jest dokładny termin premiery jej 7. sezonu, a także to o czym będą kolejne odcinki.

Plotkara - kiedy premiera nowych odcinków serialu na HBO? To jedno z wielu pytań, które stawiają wielbiciele tego serialu. Sprawdzamy:

  •  Kto znalazł się w obsadzie w nowego sezonu Plotkary?
  •  O czym będzie 7. sezon Plotkary?
  •  Co już wiadomo o serialu?

>> Plotkara - ile odcinków będzie miał nowy sezon Gossip Girl?

>> HBO i HBO GO: ile kosztują, ile osób może oglądać? Cennik, seriale

Plotkara powraca. Kiedy premiera nowego sezonu?

Plotkara powraca - taką informację podały na Twitterze portale opisujące życie gwiazd i podające plotki ze świata filmów i serialu. Nowy sezon Gossip Girl (polski tytuł: Plotkara) będzie miał premierę w 2020 roku. 

Plotkara to serial młodzieżowy oparty na serii powieści o tym samym tytule autorstwa Cecily von Ziegesar. Został stworzony przez Josha Schwartza oraz Stephanie Savage i zadebiutował 19 września 2007 na antenie The CW. Narratorem serialu jest bloggerka Plotkara o nieznanej tożsamości, która opisuje skandaliczne wyczyny licealistów w Nowym Yorku. Do tej pory ukazało się 6. sezonów Plotkary. 

>> HBO GO: lipiec 2019. Jakie filmy, seriale i dokumenty pokaże HBO GO? [NOWOŚCI, PREMIERY LIPIEC 2019]

Plotkara: obsada. Kto wystąpi w nowym sezonie serialu?

Póki co, nie wiadomo kto dołączy do obsady nowego sezonu Plotkary. Ostatnia seria Gossip Girl zakończyła się w 2012 roku. Trudno więc powiedzieć, czy w Plotkarze wystąpią aktorzy dotychczas znani z tej serii, jak np. Leighton Meester, Blake Lively, Taylor Momsen, Chace Crawford, Kelly Rutherford, Connor Paolo i Margaret Colin.

>> Wielkie kłamstewka, sezon 2 - ile odcinków i kiedy oraz gdzie oglądać serial HBO?

>> Wielkie kłamstewka, sezon 3 - kiedy nowe odcinki i czy będzie kolejny sezon?

Plotkara: gdzie oglądać nowy sezon? [TV, ONLINE]

Plotkara zostanie wyprodukowana przez HBO i to na platformie tej stacji będzie można oglądać nowy, 7. sezon serialu. Premiera została wyznaczona na 2020 rok. Plotkara zostanie pokazana w TV  i online na HBO Max, czyli platformie, którą zaprojektowała HBO. Póki co, abonenci nie znajdą jej w panelach swoich kont. HBO Max rusza bowiem dopiero w 2020 roku. 

>> Czarnobyl: ile odcinków ma serial? Gdzie oglądać serial HBO? [FABUŁA]

RadioZET.pl/PZ