Obserwuj w Google News

Piotr Walawski - Tylko jeden. Droga do KSW: kim jest uczestnik programu?

Jolanta Waligóra
2 min. czytania
06.03.2020 08:00
Zareaguj Reakcja

Kim jest Piotr Walawski? Nowy program "Tylko jeden. Droga do KSW" można oglądać w każdy piątek po godzinie 22:00, począwszy od 6 marca 2020. W show udział weźmie dziesięciu mężczyzn, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę i będzie to dla nich debiut przed tak dużą publicznością. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o Piotrze Walawskim, jego wiek, wzrost, walki itp. 

Piotr Walawski - Tylko jeden. Droga do KSW: kim jest uczestnik programu?
fot. Instagram.com/tylkojeden.polsat/

Kim jest Piotr Walawski? Wiek, wzrost, dziewczyna, Instagram, walki, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat uczestnika nowego programu "Tylko jeden. Droga do KSW", można znaleźć w tym artykule.

Piotr Walawski - Tylko jeden. Droga do KSW: kim jest uczestnik programu?

Piotr Walawski to uczestnik programu "Tylko jeden. Droga do KSW". Od dziecka marzył o tym, żeby dorównać swoim filmowym idolom – Bruce’owi Lee i Jean Claude van Damme’owi. Realizację swoich marzeń rozpoczął już w wieku 10 lat, stawiając się wówczas po raz pierwszy na sali treningowej. Wychował się na łódzkich Bałutach, które wyrobiły u niego twardy charakter widoczny w klatce. Trenuje w Shark Top Team u boku takich zawodników jak Marcin Wrzosek czy Karolina Kowalkiewicz. Jego zawodowy rekord to 7 wygranych, 4 porażki i jeden remis. W karierze amatorskiej stoczył 44 pojedynki, z czego 34 wygrał. Zawodowo zajmuje się treningiem personalnym, co pozwala mu na finansowanie swoich pasji.

Tylko jeden. Droga do KSW - UCZESTNICY. Kto wystąpi w programie Polsatu? [LISTA UCZESTNIKÓW]

Piotr Walawski z Tylko jeden. Droga do KSW - wiek, wzrost, dziewczyna, Instagram

Wiele osób poszukuje także informacji o wieku Piotra Walawskiego i wzrostu uczestnika programu "Tylko jeden. Droga do KSW". Sportowiec urodził się 13 września 1997 roku w Łodzi, więc w 2020 skończy 23 lata. Ma około 187 cm wzrostu.

Nie wiadomo także, czy sportowiec ma dziewczynę albo obecnie się z kimś spotyka.

Piotr "Leda" Walawski na Instagramie figuruje ponad nazwą: leda_ldz. Obecnie obserwuje go ponad 2 tysięcy osób.

W jednym domu zostanie zamkniętych dziesięciu mężczyzn, którzy będą rywalizować między sobą w jednej kategorii wagowej. W każdym tygodniu odbędzie się jedna walka. Uczestnik, który przegra, odpada z programu. Zawodnicy będą mieli ograniczony kontakt z najbliższymi, a zdani na siebie będą radzić sobie z wszelkimi konfliktami. Dwaj najlepsi uczestnicy wezmą udział w walce finałowej, która odbędzie się podczas oficjalnej gali KSW. Nagrodą główną w programie będzie kontrakt z KSW o wartości 200 000 zł.

Program "Tylko jeden. Droga do KSW" będzie można oglądać co tydzień, w każdy piątek po godzinie 22:00 na antenie Telewizji Polsat. 

RadioZET.pl/JW