Zamknij

Paweł Kiełek - Tylko jeden. Droga do KSW: kim jest uczestnik programu?

Jolanta Waligóra
06.03.2020 08:00
Paweł Kiełek - Tylko jeden. Droga do KSW: kim jest uczestnik programu?
fot. Instagram.com/tylkojeden.polsat/

Kim jest Paweł Kiełek? Nowy program "Tylko jeden. Droga do KSW" można oglądać w każdy piątek po godzinie 22:00, począwszy od 6 marca 2020. W show udział weźmie dziesięciu mężczyzn, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę i będzie to dla nich debiut przed tak dużą publicznością. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o Pawle Kiełku, jego wiek, wzrost, walki itp.

Kim jest Paweł Kiełek? Wiek, wzrost, walka, Instagram, dziewczyna, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat uczestnika nowego programu "Tylko jeden. Droga do KSW", można znaleźć w tym artykule.

Paweł Kiełek - Tylko jeden. Droga do KSW: kim jest uczestnik programu?

Paweł Kiełek to pierwszy ogłoszony uczestnik programu "Tylko jeden. Droga do KSW". Jego przygoda ze sztukami walki trwa od 2008 roku, kiedy zaczął trenować kickboxing. Z czasem jego serce zaczęło bić dla MMA. Przez blisko 3 lata stoczył ponad 20 amatorskich walk, by w wieku 17 lat zadebiutował na zawodowym ringu. W 2015 roku został okrzyknięty „odkryciem roku” w polskim MMA. Przez 6 lat stoczył 16 walk zawodowych w różnych częściach świata. Do swoich najcenniejszych zwycięstw może zaliczyć wygraną z obecnym mistrzem FEN Mateuszem Rębeckim. Zawodowo zajmuje się internetową sprzedażą suplementów diety.

Tylko jeden. Droga do KSW - UCZESTNICY. Kto wystąpi w programie Polsatu? [LISTA UCZESTNIKÓW]

Paweł Kiełek z Tylko jeden. Droga do KSW - wiek, wzrost, żona, Instagram

Wiele osób szuka w sieci informacji na temat wieku Pawła Kiełka i wzrostu sportowca. Uczestnik show urodził się 12 stycznia 1996 roku, więc w 2020 skończył 24 lata. Ma około 182 cm wzrostu.

Wiadomo także, że uczestnik "Tylko jeden. Droga do KSW" ma żonę, a w niedługiej przyszłości zostanie tatą.

Paweł Kiełek na Instagramie figuruje pod nazwą: polishprospect. Obecnie obserwuje go ponad 7 tysięcy osób.

W jednym domu zostanie zamkniętych dziesięciu mężczyzn, którzy będą rywalizować między sobą w jednej kategorii wagowej. W każdym tygodniu odbędzie się jedna walka. Uczestnik, który przegra, odpada z programu. Zawodnicy będą mieli ograniczony kontakt z najbliższymi, a zdani na siebie będą radzić sobie z wszelkimi konfliktami. Dwaj najlepsi uczestnicy wezmą udział w walce finałowej, która odbędzie się podczas oficjalnej gali KSW. Nagrodą główną w programie będzie kontrakt z KSW o wartości 200 000 zł.

Program "Tylko jeden. Droga do KSW" będzie można oglądać co tydzień, w każdy piątek po godzinie 22:00 na antenie Telewizji Polsat.

RadioZET.pl/JW