Zamknij

Paweł Kiełek - Tylko jeden. Droga do KSW: kim jest uczestnik programu?

Jolanta Waligóra
06.03.2020 08:00

Kim jest Paweł Kiełek? Nowy program "Tylko jeden. Droga do KSW" można oglądać w każdy piątek po godzinie 22:00, począwszy od 6 marca 2020. W show udział weźmie dziesięciu mężczyzn, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę i będzie to dla nich debiut przed tak dużą publicznością. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o Pawle Kiełku, jego wiek, wzrost, walki itp.

Paweł Kiełek - Tylko jeden. Droga do KSW: kim jest uczestnik programu?
fot. Instagram.com/tylkojeden.polsat/

Kim jest Paweł Kiełek? Wiek, wzrost, walka, Instagram, dziewczyna, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat uczestnika nowego programu "Tylko jeden. Droga do KSW", można znaleźć w tym artykule.

Paweł Kiełek - Tylko jeden. Droga do KSW: kim jest uczestnik programu?

Paweł Kiełek to pierwszy ogłoszony uczestnik programu "Tylko jeden. Droga do KSW". Jego przygoda ze sztukami walki trwa od 2008 roku, kiedy zaczął trenować kickboxing. Z czasem jego serce zaczęło bić dla MMA. Przez blisko 3 lata stoczył ponad 20 amatorskich walk, by w wieku 17 lat zadebiutował na zawodowym ringu. W 2015 roku został okrzyknięty „odkryciem roku” w polskim MMA. Przez 6 lat stoczył 16 walk zawodowych w różnych częściach świata. Do swoich najcenniejszych zwycięstw może zaliczyć wygraną z obecnym mistrzem FEN Mateuszem Rębeckim. Zawodowo zajmuje się internetową sprzedażą suplementów diety.

Tylko jeden. Droga do KSW - UCZESTNICY. Kto wystąpi w programie Polsatu? [LISTA UCZESTNIKÓW]

Paweł Kiełek z Tylko jeden. Droga do KSW - wiek, wzrost, żona, Instagram

Wiele osób szuka w sieci informacji na temat wieku Pawła Kiełka i wzrostu sportowca. Uczestnik show urodził się 12 stycznia 1996 roku, więc w 2020 skończył 24 lata. Ma około 182 cm wzrostu.

Wiadomo także, że uczestnik "Tylko jeden. Droga do KSW" ma żonę, a w niedługiej przyszłości zostanie tatą.

Paweł Kiełek na Instagramie figuruje pod nazwą: polishprospect. Obecnie obserwuje go ponad 7 tysięcy osób.

W jednym domu zostanie zamkniętych dziesięciu mężczyzn, którzy będą rywalizować między sobą w jednej kategorii wagowej. W każdym tygodniu odbędzie się jedna walka. Uczestnik, który przegra, odpada z programu. Zawodnicy będą mieli ograniczony kontakt z najbliższymi, a zdani na siebie będą radzić sobie z wszelkimi konfliktami. Dwaj najlepsi uczestnicy wezmą udział w walce finałowej, która odbędzie się podczas oficjalnej gali KSW. Nagrodą główną w programie będzie kontrakt z KSW o wartości 200 000 zł.

Program "Tylko jeden. Droga do KSW" będzie można oglądać co tydzień, w każdy piątek po godzinie 22:00 na antenie Telewizji Polsat.

RadioZET.pl/JW