,

Park of Poland 2020 - ceny, bilety, adres i atrakcje parku wodnego pod Mszczonowem

29.07.2020 12:44

Bilety do Park of Poland, ceny i atrakcje parku wodnego pod Mszczonowem to informacje, które szczególnie interesują mieszkańców okolic i nie tylko. Mamy bardzo dobre wiadomości - wszystkie szczegóły o największym parku wodnym w tej części Europy są już znane. Sprawdzamy, co wiadomo o Park of Poland pod Mszczonowem 2020.

Park of Poland 2020 - ceny, bilety, adres i atrakcje parku wodnego pod Mszczonowem
fot. SHUTTERSTOCK

Park of Poland - CENY, BILETY: kiedy otwarcie parku wodnego pod Mszczonowem? Gdzie się znajduje? Jakie atrakcje przewidziano dla klientów? W jakiej cenie będzie można zakupić bilet? Odpowiadamy na zadawane pytania i sprawdzamy szczegółowe informacje o Park of Poland - otwarcie, cennik i atrakcje.

Park of Poland, Mszczonów - godziny otwarcia parku wodnego 2020

Początkowo otwarcie Park of Poland zaplanowane było na końcówkę 2019 roku, jednak planowana data obiektu została przesunięta na pierwszą połowę 2020 roku. Wielkie otwarcie parku nastąpiło dokładnie w czwartek, 20 lutego. 

Park of Poland - BILETY: ile kosztuje wejście na cały dzień, 4 i 2 godziny? [CENNIK]

Obiekt czynny jest przez 365 dni w roku. Poniżej przedstawiamy szczegółowe godziny otwarcia Park of Poland 2020.

  • Poniedziałek - czwartek: 10:00 - 21:00
  • Piątek: 10:00 - 22:00
  • Sobota: 9:00 - 22:00
  • Niedziela i święta: 9:00 - 21:00

Park of Poland zlokalizowany jest pod Mszczonowem, a dokładniej w miejscowości Wręcza (ul. Nowy Świat 1), niedaleko trasy S8, 40 km od Warszawy. 

Park of Poland - CENNIK. Ile kosztują bilety?

Ceny biletów do Park of Poland zostały ujawnione. Wejściówka na cały dzień do wszystkich stref w dni powszednie (bilet nie obejmuje zabiegów w Wellness & SPA oraz produktów sprzedawanych w restauracjach i sklepach) dla osoby dorosłej oraz nastolatka to koszt w wysokości 129 zł. Z kolei seniorzy (65+), kobiety w ciąży i osoby niepełnosprawne zapłacą 119 zł. W weekendy i święta natomiast kwota wzrasta odpowiednio do 139 zł i 129 zł. W ofercie obiektu także wejściówka na 4 oraz 2 godziny.

Warto także zaznaczyć, że od dnia 27.06.2020 do 31.08.2020 w dni powszednie obowiązują ceny takie same jak w weekendy i święta.

Bilety do Park of Poland można zakupić poprzez oficjalną stronę obiektu.

Więcej szczegółowych informacji na temat cen biletów do Park of Poland 2020 można znaleźć pod tym LINKIEM.

 

Park of Poland pod Mszczonowem - atrakcje

Park of Poland to największy park wodny w tej części Europy i drugi pod względem wielkości park rozrywki na starym kontynencie (zaraz po Disneylandzie). Wśród atrakcji Park of Poland można wymienić m.in.: 32 zjeżdżalnie (w tym 320-metrowa, najdłuższa w Europie), łaźnie termalne, baseny mineralne z wodą drążoną oraz z barem, basen z falami i symulator surfingu, kompleks spa czy 10 saun tematycznych z różnych stron świata na powierzchni 2500 metrów kwadratowych.

Niezapomnianych chwil dostarczy Wam między innymi basen z falami, dzika rzeka oraz symulator Surf-Air. Naszych najmłodszych gości zapraszamy do wewnętrznego i zewnętrznego wodnego placu zabaw z ciepłą wodą oraz brodziku dla dzieci. Mnóstwo zabawy i śmiechu gwarantowane! - zachęcają organizatorzy.

Na miejscu przewidziane są także gabinety masażu, baseny witalne oraz solaria. W Park of Poland pod Mszczonowem są łącznie cztery bary i pięć restauracji. Wszystko to w tropikalnym ogrodzie z 700 palmami.

Naszym celem jest zapewnienie rozrywki milionom gości z Polski oraz innych krajów Europy. W Park of Poland chcemy zaoferować atrakcje znane z innych parków na świecie, od tych najbardziej klasycznych po te najbardziej ekstremalne. Kompleks Park of Poland będzie się składał z parku wodnego, hoteli, domków typu bungalow, centrum konferencyjno-handlowego, parków tematycznych, biurowców oraz apartamentowców - czytamy na stronie internetowej obiektu.

RadioZET.pl

Logo radiozet Dzieje się