Obserwuj w Google News

Ostatnia puszka prezydenta Adamowicza - ile zebrali na WOŚP? [FACEBOOK]

Redakcja
2 min. czytania
23.01.2019 15:43
Zareaguj Reakcja

Ostatnia puszka Pawła Adamowicza dla WOŚP została napełniona! Internautka, organizując akcję na Facebooku, chciała zebrać wśród znajomych 1000 zł. Kwota, która znalazła się w ostatniej puszce prezydenta przeszła jednak najśmielsze oczekiwania. Ile dokładnie zebrano podczas tej wyjątkowej zbiórki? Szczegółowe informacje poniżej.

Ostatnia puszka prezydenta Pawła Adamowicza - ile zebrali na WOŚP? [FACEBOOK]
fot. KAROLINA MISZTAL/REPORTER/EASTNEWS

Ostatnia puszka prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza na Facebooku - ile zebrali na WOŚP 2019? Do kiedy trwała zbiórka? Szczegółowe informacje można znaleźć poniżej.

»  Ile zebrał WOŚP 2019? [AKTUALNA KWOTA WOŚP 2019] «

Ostatnia puszka Pana Prezydenta dla WOŚP - ile zebrali? [FACEBOOK]

"Zapełnijmy po brzegi ostatnią puszkę Pana Prezydenta na rzecz WOŚP" - zaapelowała internautka na Facebooku i zorganizowała specjalną zbiórkę. Początkowo jej celem było zebranie 1000 zł wśród znajomych. Akcja jednak szybko zyskała na popularności i informację na jej temat zaczęło udostępniać coraz więcej osób. Kwota, która znajduje się w ostatniej puszce Pawła Adamowicza przeszła jej najśmielsze oczekiwania. Udało się zebrać dokładnie 15 990 195, 00 złotych. Pieniądze na konto spływały nie tylko z Polski, ale także z innych krajów, m.in. z Kanady, USA, Wielkiej Brytanii, Japonii, Finlandii, Szwecji, Norwegii, Holandii, Hiszpanii, Niemiec i Włoch. 

Co więcej, jeden z internautów postanowił zebrać jeszcze więcej pieniędzy, by dobić do równych 16 mln zł. W tym celu zorganizował zbiórkę "Hej Pati! Zgubiłaś coś." Akcja miała na celu zebranie 10 tys. zł, a udało się osiągnąć kwotę 11 761 zł.

Gdzie znaleźć ostatnią puszkę prezydenta Adamowicza na Facebooku? Zbiórkę można było znaleźć pod tym LINKIEM

»  Ostatnia puszka Pawła Adamowicza: jest 16 milionów! Internauta zebrał brakującą kwotę

Ostatnia puszka prezydenta Adamowicza na Facebooku - do kiedy trwa zbiórka?

Zbiórka na ostatnią puszkę prezydenta Pawła Adamowicza, jak poinformowała inicjatorka Patrycja Krzymińska, trwała do wtorku, 22 stycznia 2019 do północy. Oznacza to, że akcja zakończyła się w środę, minutę po północy.

Przypominamy, że prezydent Gdańska Paweł Adamowicz w niedzielę, 13 stycznia podczas finału WOŚP zbierał datki. Udało mu się zebrać ponad 5 600 zł, z czego był bardzo dumny. Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy wrzucali pieniądze do mojej puszki i pomogli pobić mój osobisty rekord - pisał w niedzielę na Facebooku. Patrycja Krzymińska postanowiła dorzucić do tej puszki i zorganizowała zbiórkę "ostatnia puszka prezydenta Adamowicza".

»  WOŚP 2019: numer konta, wpłata online. Jak zrobić przelew? «

»  WOŚP 2019: SMS - numer i treść SMS-a dla Orkiestry na 27. finał WOŚP «

RadioZET.pl/JW/KP