Zamknij

Open'er 2020 - kiedy i gdzie odbędzie się festiwal? [DATA, MIEJSCE]

Jolanta Waligóra
17.09.2019 15:44

Kiedy Open'er 2020 i gdzie odbędzie się festiwal to informacje, których poszukuje wiele osób. Mamy dobre wiadomości - choć muzyczne wydarzenie będzie mieć miejsce dopiero w następnym roku, to już pojawiają się pierwsze szczegóły. Sprawdzamy miejsce i dokładną datę Open'era 2020.

Opener 2020 - kiedy i gdzie odbędzie się festiwal? [DATA, MIEJSCE]
fot. PAWEL SKRABA/REPORTER/EASTNEWS

Open'er 2020 - DATA. Kiedy odbędzie się muzyczne wydarzenie? Gdzie będzie mieć miejsce? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy i gdzie Open'er Festival 2020.

Open'er 2020 - kiedy odbędzie się festiwal? [DATA]

Wiele osób, które chcą wziąć udział w kolejnej edycji muzycznego wydarzenia, szuka w sieci informacji na temat tego, kiedy Open'er 2020 Festival. Mamy dobre wiadomości - data Open'era 2020 została oficjalnie ogłoszona. Impreza rozpocznie się tradycyjnie w środę, 1 lipca i potrwa do soboty, 4 lipca. 

Open'er 2020 - artyści. Kto wystąpi na kolejnej edycji festiwalu? [LINE-UP]

Gwiazdy kolejnej edycji Open'er Festival na razie owiane są tajemnicą. Przypomnijmy, że w 2018 roku w wydarzeniu wzięli udział m.in. Travis Scott, Diplo, Kylie Minogue czy Stromzy, który w ostatniej chwili zastąpił zatrzymanego przez policję ASAP Rockiego

Gdzie Open'er Festival 2020? [MIEJSCE]

Także informacje na temat tego, gdzie Open'er 2020 się odbędzie, zostały ujawnione. Miejsce dla nikogo nie powinno być zaskoczeniem - kolejny festiwal ma odbyć się tradycyjnie w Gdyni. Ponownie zatem będzie można bawić się na koncertach na Lotnisku Gdynia-Kosakowo.

Bilety na Open'era 2020 trafiły do sprzedaży. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć w linku poniżej.

Open'er 2020 - BILETY. Ile kosztują wejściówki i kiedy w sprzedaży? [CENA]

 

RadioZET.pl/JW