Zamknij

Open'er 2018: rozpiska godzinowa koncertów, line-up. Kiedy i kto zagra?

Redakcja
05.07.2018 09:22

Rozpiska godzinowa Open'er 2018 została udostępniona! Na ten moment czekały wszystkie osoby, które biorą udział w tegorocznej edycji festiwalu w Gdyni. Kiedy wystąpią Arctic Monkeys, Dawid Podsiadło, Bruno Mars, Gorillaz? Przedstawiamy pełen line-up i sprawdzamy szczegółową rozpiskę godzinową koncertów na Open'erze.

Open'er 2018: rozpiska godzinowa koncertów, line-up. Kiedy i kto zagra?
fot. PAWEL SKRABA/REPORTER/EASTNEWS

Open'er 2018: rozpiska godzinowa koncertów, line-up. Kiedy i kto zagra? Przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje i odpowiadamy na jedne z najczęściej pojawiających się pytań.

» Open'er 2018: transmisja na żywo. Gdzie oglądać festiwal online i w TV? «

Open'er 2018: rozpiska godzinowa, line-up

Na tę chwilę czekali wszyscy uczestnicy tegorocznej edycji festiwalu. Rozpiska godzinowa Open'er 2018 została udostępniona! Na pięciu scenach (Main Stage, Tent Stage, Alter Stage, Beat Stage, Firestone Stage) dadzą koncerty największe gwiazdy z Polski i za granicy. Przez 4 dni wystąpi ponad 80 zespołów na czele z następującymi headlinerami: Artic Monkeys (środa), Gorillaz (czwartek), Depeche Mode (piątek), Bruno Mars (sobota).

Wraz z opublikowaniem rozpiski godzinowej Open'era 2018, organizatorzy zamieścili także pełen line-up tegorocznej edycji wydarzenia. Ostatnimi ogłoszonymi wykonawcami, którzy zagrają podczas lipcowego festiwalu, są: Adi Nowak & barvinsky, Jarecki, Kamil Pivot i Jay Shepheard. Poniżej przedstawiamy szczegółową rozpiskę godzinową Open'er 2018.

1
fot.
2
fot.
3
fot.
4
fot.

Open'er Festival 2018 - kiedy i gdzie? [DATA, MIEJSCE]

Open'er Festival 2018 to jedno z największych wydarzeń muzycznych w Polsce. Co roku do Gdyni zapraszane są polskie i zagraniczne gwiazdy, które reprezentują różne gatunki muzyczne. Dzięki temu każdy z uczestników imprezy może znaleźć coś dla siebie.

Open'er 2018 rozpocznie się w środę, 4 lipca i będzie trwał przez cztery dni, aż do soboty, 7 lipca. Tradycyjnie festiwal będzie mieć miejsce na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo.

» Opener 2018: line-up, artyści, zespoły - kto zagra na scenach? «

RadioZET.pl/JW