Zamknij

Nasz nowy dom, sezon 15 - kiedy nowe odcinki programu w 2020 roku? [DATA PREMIERY]

19.06.2020 10:22

Kiedy "Nasz nowy dom" w 2020 roku? Informacji na temat nowych odcinków popularnego programu szuka wielu jego fanów, którzy już nie mogą doczekać się historii kolejnych bohaterów. Szczegóły dotyczące tego, kiedy emisja 15. sezonu programu "Nasz nowy dom" 2020, można znaleźć poniżej.

Nasz nowy dom, sezon 15 - kiedy nowe odcinki programu w 2020 roku? [DATA PREMIERY]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

"Nasz nowy dom" 2020 - kiedy nowe odcinki programu? Kiedy emisja 15. sezonu? Gdzie oglądać i o której godzinie? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy nowe odcinki programu "Nasz nowy dom" w 2020 roku.

Nasz nowy dom, sezon 15 - kiedy nowe odcinki programu w 2020 roku?

Informacje na temat tego, kiedy nowe odcinki programu "Nasz nowy dom" w 2020 roku, szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu program liczy już kilkanaście sezonów i nadal cieszy się bardzo dużą popularnością wśród widzów, którzy z niecierpliwością oczekują historii kolejnych bohaterów. Mamy bardzo dobre wiadomości - wszystkie szczegóły dotyczące 15. sezonu programu "Nasz nowy dom" są już znane.

Prace na planie nowych odcinków już trwają, a premiera programu zaplanowana została na jesień 2020 roku. Nowy 15. sezon będzie składać się z 24 odcinków. Program niezmiennie poprowadzi Katarzyna Dowbor, a pomagać jej będą architekci: Martyna Kupczyk, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk, oraz kierownicy ekip - Artur Witkowski i Wiesław Nowobilski.

Nasz nowy dom 2020 - kiedy emisja nowych odcinków na jesieni? [DATA PREMIERY]

Premiera nowych odcinków programu "Nasz nowy dom" zaplanowała została - jak już wspominaliśmy powyżej - na jesień 2020 roku. Pierwsze epizody wyemitowane zostaną jeszcze we wrześniu. Niestety dokładna data emisji nie została jeszcze opublikowana. Jeśli tylko się pojawi, zamieścimy taką informację w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Przypomnijmy, że poprzednią edycję programu "Nasz nowy dom" można było oglądać w dwa dni w tygodniu - w środy i czwartki o godzinie 20:05 w Telewizji Polsat.

RadioZET.pl