Zamknij

Michał Sobiech - Tylko jeden. Droga do KSW: kim jest uczestnik programu? [WIEK, WZROST]

Jolanta Waligóra
06.03.2020 08:00

Michał Sobiech to jeden z uczestników nowego programu Telewizji Polsat "Tylko jeden. Droga do KSW". W tym artykule znajdziecie najważniejsze informacje na temat sportowca - jego kariery oraz życia prywatnego. Sprawdzamy, kim jest Michał Sobiech, jego wiek, wzrost, walki i nie tylko.

Michał Sobiech - Tylko jeden. Droga do KSW: kim jest uczestnik programu? [WIEK, WZROST]
fot. Instagram.com/tylkojeden.polsat/

Kim jest Michał Sobiech? MMA, walki, wiek, wzrost, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat jednego z uczestników nowego programu "Tylko jeden. Droga do KSW", można znaleźć w tym artykule.

Michał Sobiech z Tylko jeden. Droga do KSW - kim jest uczestnik programu?

Jednym z uczestników nowego programu "Tylko jeden. Droga do KSW" jest Michał Sobiech. Mieszane sztuki walki trenuje od 10 lat. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunkach Dietetyka oraz Wychowanie Fizyczne. Na co dzień pracuje z innymi sportowcami jako dietetyk i health coach. Trenuje w klubie Daas Berserkers Team Bielsko Biała. Chciałby zostać drugim najsłynniejszym mieszkańcem rodzinnych Goczałkowic – zaraz po wielokrotnym reprezentancie Polski w piłce nożnej Łukaszu Piszczku.

Tylko jeden. Droga do KSW - UCZESTNICY. Kto wystąpi w programie Polsatu? [LISTA UCZESTNIKÓW] 

Michał Sobiech - wiek, wzrost, dziewczyna, Instagram, życie prywatne

Michał Sobiech urodził się 26 listopada 1994 roku, więc w 2020 skończy 26 lat. Ma około 170 cm wzrostu. 

"Bestia" - bo tak brzmi jego przydomek - jest z charakteru domatorem. Pomaga swoim rodzicom w prowadzeniu domu i ogrodu, na którym ćwiczy jogę i medytuje. Michał nadal czeka na poznanie życiowej partnerki, która będzie podzielała jego pasje do sportu i zdrowego harmonijnego życia - czytamy na profilu programu "Tylko jeden. Droga do KSW" w mediach społecznościowych.

Michał Sobiech na Instagramie figuruje pod nazwą: doctor_beastt. Obecnie obserwuje go ponad 6 tysięcy osób.

Program "Tylko jeden. Droga do KSW"  można oglądać co tydzień, w każdy piątek po godzinie 22:00 na antenie Telewizji Polsat.

RadioZET.pl/JW