Zamknij

Mariusz Radziszewski - Tylko jeden. Droga do KSW: kim jest uczestnik programu?

Jolanta Waligóra
06.03.2020 08:00
Mariusz Radziszewski - Tylko jeden. Droga do KSW: kim jest uczestnik programu?
fot. Instagram.com/tylkojeden.polsat/

Kim jest Mariusz Radziszewski? Program "Tylko jeden. Droga do KSW" można oglądać w każdy piątek po godzinie 22:00, począwszy od 6 marca 2020. W show udział weźmie dziesięciu mężczyzn, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę i będzie to dla nich debiut przed tak dużą publicznością. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o Mariuszu Radziszewskim, jego wiek, wzrost, walki i nie tylko.

Kim jest Mariusz Radziszewski? Wiek, wzrost, walki, Instagram, dziewczyna, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat uczestnika nowego programu "Tylko jeden. Droga do KSW", można znaleźć w tym artykule.

Mariusz Radziszewski - Tylko jeden. Droga do KSW: kim jest uczestnik programu?

Jednym z uczestników nowego programu "Tylko jeden. Droga do KSW" jest Mariusz Radziszewski. To najstarszy i najbardziej doświadczony uczestnik programu, a zarazem jeden z weteranów polskiego MMA. Wielokrotny medalista najstarszego turnieju MMA w Polsce - Hadaka Waza. Reprezentuje barwy Shark Top Team Łódź oraz Shark Top Team Bytom. Jest byłym mistrzem i wielokrotnym medalistą Międzynarodowych Mistrzostw Polski Full Contact Ju-Jitsu oraz wielokrotnym medalistą turniejów grapplingowych.

Tylko jeden. Droga do KSW - UCZESTNICY. Kto wystąpi w programie Polsatu? [LISTA UCZESTNIKÓW]

Mariusz Radziszewski z Tylko jeden. Droga do KSW - wiek, wzrost, Instagram

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat wieku Mariusza Radziszewskiego i wzrostu sportowca. Uczestnik programu urodził się 10 lutego 1984 roku, więc w 2020 skończył 36 lat. Ma około 178 cm wzrostu.

Mariusz Radziszewski na Instagramie figuruje pod nazwą: mariuszradziu. Obecnie obserwuje go ponad 2 tysiące osób.

W jednym domu zostanie zamkniętych dziesięciu mężczyzn, którzy będą rywalizować między sobą w jednej kategorii wagowej. W każdym tygodniu odbędzie się jedna walka. Uczestnik, który przegra, odpada z programu. Zawodnicy będą mieli ograniczony kontakt z najbliższymi, a zdani na siebie będą radzić sobie z wszelkimi konfliktami. Dwaj najlepsi uczestnicy wezmą udział w walce finałowej, która odbędzie się podczas oficjalnej gali KSW. Nagrodą główną w programie będzie kontrakt z KSW o wartości 200 000 zł.

Program "Tylko jeden. Droga do KSW" będzie można oglądać co tydzień, w każdy piątek po godzinie 22:00 na antenie Telewizji Polsat. 

RadioZET.pl/JW