Zamknij

Mariusz Radziszewski - Tylko jeden. Droga do KSW: kim jest uczestnik programu?

Jolanta Waligóra
06.03.2020 08:00

Kim jest Mariusz Radziszewski? Program "Tylko jeden. Droga do KSW" można oglądać w każdy piątek po godzinie 22:00, począwszy od 6 marca 2020. W show udział weźmie dziesięciu mężczyzn, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę i będzie to dla nich debiut przed tak dużą publicznością. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o Mariuszu Radziszewskim, jego wiek, wzrost, walki i nie tylko.

Mariusz Radziszewski - Tylko jeden. Droga do KSW: kim jest uczestnik programu?
fot. Instagram.com/tylkojeden.polsat/

Kim jest Mariusz Radziszewski? Wiek, wzrost, walki, Instagram, dziewczyna, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat uczestnika nowego programu "Tylko jeden. Droga do KSW", można znaleźć w tym artykule.

Mariusz Radziszewski - Tylko jeden. Droga do KSW: kim jest uczestnik programu?

Jednym z uczestników nowego programu "Tylko jeden. Droga do KSW" jest Mariusz Radziszewski. To najstarszy i najbardziej doświadczony uczestnik programu, a zarazem jeden z weteranów polskiego MMA. Wielokrotny medalista najstarszego turnieju MMA w Polsce - Hadaka Waza. Reprezentuje barwy Shark Top Team Łódź oraz Shark Top Team Bytom. Jest byłym mistrzem i wielokrotnym medalistą Międzynarodowych Mistrzostw Polski Full Contact Ju-Jitsu oraz wielokrotnym medalistą turniejów grapplingowych.

Tylko jeden. Droga do KSW - UCZESTNICY. Kto wystąpi w programie Polsatu? [LISTA UCZESTNIKÓW]

Mariusz Radziszewski z Tylko jeden. Droga do KSW - wiek, wzrost, Instagram

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat wieku Mariusza Radziszewskiego i wzrostu sportowca. Uczestnik programu urodził się 10 lutego 1984 roku, więc w 2020 skończył 36 lat. Ma około 178 cm wzrostu.

Mariusz Radziszewski na Instagramie figuruje pod nazwą: mariuszradziu. Obecnie obserwuje go ponad 2 tysiące osób.

W jednym domu zostanie zamkniętych dziesięciu mężczyzn, którzy będą rywalizować między sobą w jednej kategorii wagowej. W każdym tygodniu odbędzie się jedna walka. Uczestnik, który przegra, odpada z programu. Zawodnicy będą mieli ograniczony kontakt z najbliższymi, a zdani na siebie będą radzić sobie z wszelkimi konfliktami. Dwaj najlepsi uczestnicy wezmą udział w walce finałowej, która odbędzie się podczas oficjalnej gali KSW. Nagrodą główną w programie będzie kontrakt z KSW o wartości 200 000 zł.

Program "Tylko jeden. Droga do KSW" będzie można oglądać co tydzień, w każdy piątek po godzinie 22:00 na antenie Telewizji Polsat. 

RadioZET.pl/JW