Zamknij

Marcin Wrzosek - Tylko jeden. Droga do KSW: kim jest trener z programu? [WZROST, WIEK]

Jolanta Waligóra
06.03.2020 10:27
Marcin Wrzosek - Tylko jeden. Droga do KSW: kim jest trener z programu? [WZROST, WIEK]
fot. Instagram.com/tylkojeden.polsat/

Marcin Wrzosek to trener w programie "Tylko jeden. Droga do KSW". Nowe show można oglądać w każdy piątek po godzinie 22:00, począwszy od 6 marca 2020. W programie weźmie udział dziesięciu zawodników MMA, którzy walczą o miejsce na największej gali mieszanych sztuk walki w Polsce. Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Marcin Wrzosek, jego wiek, wzrost, Instagram, można znaleźć poniżej.

Kim jest Marcin Wrzosek? Wiek, wzrost, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat trenera z programu "Tylko jeden. Droga do KSW", można znaleźć w tym artykule.

Marcin Wrzosek w Tylko jeden. Droga do KSW - kim jest trener programu?

Jednym z trenerów w programie Polsatu "Tylko jeden. Droga do KSW" jest Marcin Wrzosek. "Polish zombie" - bo tak brzmi jego pseudonim - to czynny zawodnik KSW i były mistrz wagi piórkowej tej federacji. W zawodowym MMA zadebiutował 1 października 2011 na gali STC – Bydgoszcz vs. Toruń, na której wygrał z Damianem Domachowskim przez TKO (ciosy pięściami) w 2 rundzie. Należy do klubu Shark Top Team.

To właśnie Marcin Wrzosek przygotuje dziesięciu uczestników do kończących odcinek walk.

Tylko jeden. Droga do KSW - UCZESTNICY. Kto wystąpi w programie Polsatu? [LISTA UCZESTNIKÓW] 

Marcin Wrzosek - wiek, wzrost, Instagram, dziewczyna, życie prywatne

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat wieku Marcina Wrzoska i wieku sportowca. Trener urodził się 14 października 1987 roku w Bydgoszczy, więc w 2020 skończy 33 lata. Ma około 175 cm wzrostu.

Dziewczyną Marcina Wrzoska jest zawodnicza bikini fitness oraz zawodniczka mieszanych sztuk walki Anita Bekus.

Marcin Wrzosek na Instagramie figuruje pod nazwą: polishzombiemma. Obecnie obserwuje go ponad 67 tysięcy osób.

W jednym domu zostanie zamkniętych dziesięciu mężczyzn, którzy będą rywalizować między sobą w jednej kategorii wagowej. W każdym tygodniu odbędzie się jedna walka. Uczestnik, który przegra, odpada z programu. Zawodnicy będą mieli ograniczony kontakt z najbliższymi, a zdani na siebie będą radzić sobie z wszelkimi konfliktami. Dwaj najlepsi uczestnicy wezmą udział w walce finałowej, która odbędzie się podczas oficjalnej gali KSW. Nagrodą główną w programie będzie kontrakt z KSW o wartości 200 000 zł.

Program "Tylko jeden. Droga do KSW" będzie można oglądać co tydzień, w każdy piątek po godzinie 22:00 na antenie Telewizji Polsat. 

RadioZET.pl/JW

Niech to usłyszą
Niech to usłyszą