Zamknij

Marcin Wrzosek - Tylko jeden. Droga do KSW: kim jest trener z programu? [WZROST, WIEK]

Jolanta Waligóra
06.03.2020 10:27

Marcin Wrzosek to trener w programie "Tylko jeden. Droga do KSW". Nowe show można oglądać w każdy piątek po godzinie 22:00, począwszy od 6 marca 2020. W programie weźmie udział dziesięciu zawodników MMA, którzy walczą o miejsce na największej gali mieszanych sztuk walki w Polsce. Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Marcin Wrzosek, jego wiek, wzrost, Instagram, można znaleźć poniżej.

Marcin Wrzosek - Tylko jeden. Droga do KSW: kim jest trener z programu? [WZROST, WIEK]
fot. Instagram.com/tylkojeden.polsat/

Kim jest Marcin Wrzosek? Wiek, wzrost, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat trenera z programu "Tylko jeden. Droga do KSW", można znaleźć w tym artykule.

Marcin Wrzosek w Tylko jeden. Droga do KSW - kim jest trener programu?

Jednym z trenerów w programie Polsatu "Tylko jeden. Droga do KSW" jest Marcin Wrzosek. "Polish zombie" - bo tak brzmi jego pseudonim - to czynny zawodnik KSW i były mistrz wagi piórkowej tej federacji. W zawodowym MMA zadebiutował 1 października 2011 na gali STC – Bydgoszcz vs. Toruń, na której wygrał z Damianem Domachowskim przez TKO (ciosy pięściami) w 2 rundzie. Należy do klubu Shark Top Team.

To właśnie Marcin Wrzosek przygotuje dziesięciu uczestników do kończących odcinek walk.

Tylko jeden. Droga do KSW - UCZESTNICY. Kto wystąpi w programie Polsatu? [LISTA UCZESTNIKÓW] 

Marcin Wrzosek - wiek, wzrost, Instagram, dziewczyna, życie prywatne

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat wieku Marcina Wrzoska i wieku sportowca. Trener urodził się 14 października 1987 roku w Bydgoszczy, więc w 2020 skończy 33 lata. Ma około 175 cm wzrostu.

Dziewczyną Marcina Wrzoska jest zawodnicza bikini fitness oraz zawodniczka mieszanych sztuk walki Anita Bekus.

Marcin Wrzosek na Instagramie figuruje pod nazwą: polishzombiemma. Obecnie obserwuje go ponad 67 tysięcy osób.

W jednym domu zostanie zamkniętych dziesięciu mężczyzn, którzy będą rywalizować między sobą w jednej kategorii wagowej. W każdym tygodniu odbędzie się jedna walka. Uczestnik, który przegra, odpada z programu. Zawodnicy będą mieli ograniczony kontakt z najbliższymi, a zdani na siebie będą radzić sobie z wszelkimi konfliktami. Dwaj najlepsi uczestnicy wezmą udział w walce finałowej, która odbędzie się podczas oficjalnej gali KSW. Nagrodą główną w programie będzie kontrakt z KSW o wartości 200 000 zł.

Program "Tylko jeden. Droga do KSW" będzie można oglądać co tydzień, w każdy piątek po godzinie 22:00 na antenie Telewizji Polsat. 

RadioZET.pl/JW