Zamknij

Małgorzata Tomaszewska - wiek, wzrost, mąż, syn. Kim jest prowadząca "PnŚ" w TVP?

31.12.2021 10:02
Małgorzata Tomaszewska - wiek, wzrost, mąż, syn. Kim jest prowadząca "PnŚ" w TVP?
fot. VIPHOTO/East News

Małgorzata Tomaszewska poprowadzi Sylwestra TVP 2021/2022 w Zakopanem. To także prowadząca program śniadaniowy TVP "Pytanie na Śniadanie". Dziennikarka w tej roli zastąpiła Monikę Zamachowską. Co warto o niej wiedzieć? Szczegółowe informacje o karierze, życiu prywatnym i rodzinie Małgorzaty Tomaszewskiej, a także jej wiek oraz wzrost, można znaleźć poniżej.

Kim jest Małgorzata Tomaszewska? TVP, wiek, wzrost, mąż, syn, Instagram, życie prywatne, kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat prowadzącej Sylwestra TVP 2021/2022 w Zakopanem i "Pytanie na Śniadanie", można znaleźć w tym artykule.

Małgorzata Tomaszewska w "Pytaniu na Śniadanie" TVP

Małgorzata Tomaszewska została prowadzącą poranny program Telewizji Polskiej "Pytanie na Śniadanie". Dziennikarka w tej roli zastąpiła Monikę Zamachowską. Razem z byłą pogodynką show prowadzi Aleksander Sikora, który kilka miesięcy temu zastąpił Michała Olszańskiego.

Małgorzata Tomaszewska w "PnŚ" TVP w duecie z Aleksandrem Sikorą zadebiutowała w listopadzie 2019 roku.

Małgorzata Tomaszewska - wiek, wzrost, mąż, syn. Kim jest dziennikarka?

Małgorzata Tomaszewska ma 32 lat - urodziła się 28 stycznia 1989 roku w Łodzi. Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat wzrostu Małgorzaty Tomaszewskiej. Dziennikarka mierzy około 176 cm. Z wykształcenia jest psychologiem. Małgorzata Tomaszewska jest córką Jana Tomaszewskiego, który jest znanym bramkarzem, wielokrotnie występującym w Reprezentacji Polski oraz Katarzyny Calińskiej-Tomaszewskiej, byłej mistrzyni Polski w tenisie stołowym.

Początkowo prowadząca "Pytanie na Śniadanie" Małgorzata Tomaszewska próbowała swoich sił jako modelka. Później prowadziła program "Pudelek show" w Telewizji WP. W 2014 roku związała się z Telewizją Polsat, gdzie była pogodynką. Na początku 2015 natomiast została prowadzącą program w Polsat News "Meteoria". Kilka miesięcy później wzięła udział w czwartej edycji tanecznego show "Taniec z Gwiazdami". Dziennikarka razem ze swoim tanecznym partnerem Robertem Kochankiem odpadła w trzecim odcinku programu. Następnie Małgorzata Tomaszewska pojawiała się w Telewizji Polskiej w programie "Pytanie na Śniadanie" w roli reporterki i współprowadzącej magazyn "Czerwony dywan", w której komentowała wydarzenia z show-biznesu.

W 2020 roku została uczestniczką drugiej edycji programu "Dance, Dance, Dance". Małgorzata Tomaszewska wystąpiła w show razem z Olkiem Sikorą. W trzeciej edycji programu prezenterka pojawiła się w roli prowadzącej. Współprowadziła również "The Voice of Poland", Wakacyjną Trasę Dwójki czy festiwal w Opolu.

Prowadząca "PnŚ" bardzo stara się chronić swoją prywatność. Wiadomo jednak, że Małgorzata Tomaszewska ma męża. Para doczekała się także synka - Enzo.

Małgorzata Tomaszewska na Instagramie figuruje pod nazwą malgorzata_tomaszewska. Obecnie dziennikarkę obserwuje ponad 95 tysięcy osób.

RadioZET.pl/JW