Zamknij

Małgorzata Opczowska - kim jest nowa prowadząca "Pytanie na śniadanie"?

13.10.2020 16:34
Małgorzata Opczowska - kim jest nowa prowadząca "Pytanie na śniadanie"?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / East News

Kim jest Małgorzata Opczowska, nowa prowadząca "Pytanie na śniadanie"? Zastąpiła ona Marcelinę Zawadzką, w związku z tym wiele osób nadal szuka informacji na jej temat. Sprawdzamy, co warto wiedzieć o niej wiedzieć, czyli m.in. kim jest Małgorzata Opczowska, ile ma lat i inne informacje.

Małgorzata Opczowska: wiek, Instagram - kim jest nowa prowadząca "Pytanie na śniadanie"? W poniższym artykule zebraliśmy najważniejsze informacje, czyli m.in. kim jest Małgorzata Opczowska, ile ma lat i inne.

Kim jest Magdalena Opczowska? [WIEK, INSTAGRAM]

Małgorzata Opczowska ma 32 lata. Pochodzi z Krakowa, jednak obecnie mieszka w Warszawie. Jest polską dziennikarką, prezenterką, konferansjerką i lektorką. Ukończyła prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Małgorzata Opczowska jest związana z Telewizją Polską od 13 lat. Wcześniej pracowała m.in. w TVN, gdzie prowadziła "Granie na śniadanie", "Apetyt na kasę", "Manię grania" i inne programy, a następnie można było zobaczyć ją w m.in. w TVP Kraków czy TVP Info.

Małgorzata Opczowska nową prowadzącą "Pytania na śniadanie". Widzowie niezadowoleni

Na Instagramie Małgorzata Opczowska jest aktywna jako @opczo_sia. Jej konto obserwuje ponad 2 tysiące użytkowników.

Magdalena Opczowska nową prowadzącą "Pytanie na śniadanie"

We wtorek, 13 października Magdalena Opczowska po raz pierwszy pojawiła się jako prowadząca "Pytanie na śniadanie". W programie będzie można ją oglądać w duecie z Tomaszem Wolnym. Prezenterka zastąpiła Marcelinę Zawadzką.

Pytanie na śniadanie to polski magazyn śniadaniowy emitowany od 2 września 2002 na antenie TVP2 (od 7 czerwca 2010 także w TVP Polonia, a od 2019 roku także w TVP Wilno), codziennie od godziny 8.00 do około godziny 11.30 (w zależności od dnia tygodnia).

RadioZET.pl