Obserwuj w Google News

Mała Syrenka - OBSADA: kto zagra i kiedy premiera nowego filmu o Arielce?

Jolanta Waligóra
2 min. czytania
09.07.2019 15:27
Zareaguj Reakcja

"Mała syrenka" to kolejny remake w świecie Disneya. Choć wiele informacji na temat nowego filmu o przygodach Arielki owianych jest jeszcze tajemnicą, to już pojawiają się pierwsze szczegóły. Sprawdzamy, co wiadomo o obsadzie "Małej syrenki" i dacie premiery.

Mała Syrenka - OBSADA: kto zagra i kiedy premiera nowego filmu o Arielce?
fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

"Mała Syrenka" - kiedy premiera nowego filmu o przygodach Arielki? Kto zagra w produkcji? Co już wiadomo na ten temat? Odpowiadamy na zadawane pytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy obsadę "Małej Syrenki" i datę premiery filmu.

Mała Syrenka - OBSADA: kto zagra w nowym filmie?

Obsada "Małej Syrenki" to informacje, które szczególnie interesują wszystkich fanów przygód Arielki. Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość. Na razie pojawiła się tylko informacja o odtwórczyni głównej roli. Wiadomo, że w syrenkę Arielkę wcieli się Halle Bailey. To 20-letnia aktorka, która na swoim koncie ma role w "Ostatnich wakacjach" oraz "Grown-ish". Warto dodać, że dziewczyna jest czarnoskóra, co wywołało niemałe kontrowersje wśród fanów klasycznej bajki Disney’a. Posądzili oni producentów "Małej Syrenki" o poprawność polityczną. 

Po obszernych poszukiwaniach to było dla nas oczywiste, że Halle posiada rzadkie połączenie pogody ducha, wielkiego serca, niewinności i ma jeszcze to coś. Plus ma świetny głos i potrafi śpiewac. To wszystkie cechy, które są potrzebne do zagrania tej ikonicznej roli - jak czytamy w Elle.pl, powiedział reżyser Rob Marshall.

Co ciekawe, Halle Bailey związana jest także z muzyką. Razem z siostrą założyła nawet zespół Chloe X Halle.

Pozostała część obsady "Małej Syrenki" nie została jeszcze ogłoszona. Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek informacje, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Kiedy premiera Małej Syrenki? [DATA]

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat tego, kiedy "Mała Syrenka" trafi do kin. Data premiery nowego filmu o przygodach Arielki nie została jeszcze ujawniona. Trzeba zatem trochę poczekać.

RadioZET.pl/JW