Zamknij

Majówka 2018: Biedronka, Lidl, Carrefour [PROMOCJE]

Redakcja
30.04.2018 14:06

Tanie zakupy na majówkę 2018: gazetka Biedronka, Lidl, Carrefour. Sprawdź ofertę promocyjną na długi weekend majowy i zobacz, gdzie produkty na grilla są w najlepszej cenie. Gdzie kupić węgiel do grilla, kiełbaski czy piwo?

majówka promocje w sklepach grill
fot. Pixabay

Majówka 2018: promocje w sklepach - gdzie zrobić zakupy?

W tym roku długi weekend majowy wypada w kalendarzu wyjątkowo korzystnie. Rozkład świąt 1 i 3 maja sprawił, że niektórzy mogą cieszyć się wyjątkowo długim wolnym, jeśli wezmą 3 dni wolnego. Święto Pracy 1 maja wypada we wtorek, natomiast Święto Konstytucji 3 Maja w czwartek. W ten sposób, osoby zwyczajowo niepracujące w soboty czy niedziele biorąc trzy dni urlopu mają nawet 9 dni majówki.

» Majówka 2019 - zakupy na majówkę: Biedronka, Lidl [PROMOCJE, OFERTA]

Tak długi majowy weekend sprzyjał będzie wypadom na działkę czy za miasto. Tradycyjnie przedłużony weekend jest okazją do otwarcia "sezonu grillowego", co z pewnością skutkować będzie wzmożonym zapotrzebowaniem na niektóre produkty. Na szczęście, po czterech niedzielach bez handlu, które wypadły w kwietniu, długi weekend majowy rozpoczyna niedziela handlowa, podczas której (a także w sobotę) urlopowicze robić będą zakupy. Już teraz warto przyjrzeć się promocyjnm ofertom sklepów.

» Majówka 2018: sklepy otwarte 1, 2 i 3 maja [Biedronka, Tesco, Żabka] «

Zakupy na majówkę: Biedronka: promocje i gazetka

Gazetka promocyjna "Majówka ze smakiem" sieci Biedronka obowiązuje od 20.04. Znalazło się w niej wiele artykułów "grillowych", takich jak kiełbasa czy karkówka, sosy, dressingi do sałat oraz akcesoria do grillowania: wykałaczki, tacki do grilla, podpałka, węgiel drzewny oraz zestawy naczyń piknikowych. A także soki, napoje (także bezalkoholowe) i nie tylko. (Wybrane produkty można sprawdzić w powyższym linku).

Lidl - gazetka promocyjna

W sieci Lidl promocje na majówkowego grilla już trwają. W gazetce Lidl z 23.04. bogata oferta produktów na grilla - mięs, warzyw, sosów, owoców i nie tylko. Szeroki wybór piwa i przekąsek.

Promocja na długi weekend majowy w sieci Carrefour

Gazetka promocyjna Carrefour obowiązuje od 24 kwietnia do 6 maja. Znajduje się w niej wiele produktów chętnie wybieranych na grilla. W ofercie "Grillowe historie" dostępne są także kupony rabatowe. Do kupienia m.in. szaszłyki drobiowe, karkówka bez kości, kręciołki boczkowe, kiełbasa, kaszanka, sery, a także warzywa - w tym szparagi w superofercie. Gazetka do zobaczenia na stronie sklepu.

» Sklepy otwarte w niedzielę 29.04. [Biedronka, Tesco, Lidl, Żabka] «

RadioZET.pl/SA