Obserwuj w Google News

Marcin Krakowiak - Tylko jeden. Droga do KSW: kim jest uczestnik programu?

Paweł Żurek
2 min. czytania
06.03.2020 08:00
Zareaguj Reakcja

Kim jest Kamil Marcin Krakowiak? Zawodnik weźmie udział w nowym programie Polsatu: "Tylko jeden. Droga do KSW". Reality show można oglądać w każdy piątek po godzinie 22:00, począwszy od 6 marca 2020. W Tylko jeden. Droga do KSW weźmie udział dziesięciu zawodników MMA, którzy walczą o miejsce na największej gali mieszanych sztuk walki w Polsce. Sprawdźcie najważniejsze informacje o Krakowiak: wiek, wzrost, walka, Instagram.

Marcin Krakowiak - Tylko jeden. Droga do KSW: kim jest uczestnik programu?
fot. Instagram/ Marcin Krakowiak

Kim jest Marcin Krakowiak? Sprawdzamy najważniejsze informacje o uczestniku programu Tylko jeden. Droga do KSW: wiek, wzrost, MMA, Sherdog, Instagram.

Marcin Krakowiak - Tylko jeden. Droga do KSW: kim jest uczestnik programu?

Marcin Krakowiak pochodzi z Łodzi. Jest zawodnikiem Octopus Łódź oraz Octopus Wolbórz. Krakowiak ma na koncie medale Mistrzostw Polski BJJ, BJJ No Gi, Puchar Polski ADCC (Abu Dhabi Combat Club, organizacja zrzeszająca grapplerów) oraz Pucharu Polski BJJ. Według portalu Tapology, Krakowiak stoczył 8 profesjonalnych walk, Wygrał 7 z nich, , 3 razy nokautując rywali i 4 razy zmuszając ich do poddania. 1 walkę przegrał.

Tylko jeden. Droga do KSW - UCZESTNICY. Kto wystąpi w programie Polsatu? [LISTA UCZESTNIKÓW]

Marcin Krakowiak z Tylko jeden. Droga do KSW - wiek, wzrost, MMA, Instagram

Marcin Krakowiak ma 181 centymetrów wzrostu. Waży ok. 85 kilogramów. 

Tylko jeden. Droga do KSW to program, w którym w jednym domu zostanie zamkniętych dziesięciu zawodników MMA, którzy będą rywalizować między sobą w jednej kategorii wagowej. W każdym tygodniu odbędzie się między nimi jedna walka. Uczestnik, który przegra, odpada z programu. Zawodnicy będą mieli ograniczony kontakt z najbliższymi, a zdani na siebie będą radzić sobie z wszelkimi konfliktami. Dwaj najlepsi uczestnicy wezmą udział w walce finałowej, która odbędzie się podczas oficjalnej gali KSW. Nagrodą główną w programie będzie kontrakt z KSW o wartości 200 000 zł.

Program "Tylko jeden. Droga do KSW" będzie można oglądać co tydzień, w każdy piątek po godzinie 22:00 na antenie Telewizji Polsat.

RadioZET.pl/PZ