Obserwuj w Google News

Lepsza połowa, odcinek 2- STRESZCZENIE. Co się wydarzy w serialu? [7.01]

Roksana Orlicka
2 min. czytania
07.01.2020 12:32
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 2. odcinka serialu "Lepsza połowa" można znaleźć poniżej. W następnym epizodzie serialu Telewizji Polskiej Borys zaczyna ingerować w sprawy restauracji, co złości Marka. Natomiast Jola uważa, że powinien słuchać rad brata. Co jeszcze się wydarzy w 2. odcinku serialu "Lepsza połowa" i kiedy można go obejrzeć? Podajemy streszczenie 2. odcinka epizodu serialu "Lepsza połowa" i szczegóły emisji.

Lepsza połowa odcinek 2 streszczenie i szczegóły emisji
fot. YouTube/TVP VOD

"Lepsza połowa", odcinek 2- STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Lepsza połowa", który można oglądać w TVP2. Jak potoczą się losy bohaterów? Kiedy oglądać nowy epizod serialu "Lepsza połowa" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 2. odcinek serialu "Lepsza połowa".

Lepsza połowa, odcinek 2: Streszczenie epizodu

Streszczenie 2. odcinka serialu "Lepsza połowa" prezentuje się następująco:

Borys (Piotr Adamczyk) wraca i od razu zaczynają się kłopoty. Marek (Artur Żmijewski) wpada w złość, bo mężczyzna zaczyna on ingerować w sprawy restauracji. Do tego w lokalu wciąż nie ma klientów, a Jola (Izabela Kuna) sugeruje mężowi, że powinien słuchać rad brata. Ania (Weronika Książkiewicz) i Zibi (Wojciech Mecwaldowski) mają kłopoty finansowe. Kobieta stawia partnerowi za wzór byłego męża, który na handlu kawą zarobił miliony. Borys wtrąca się w prowadzenie jego firmy budowlanej, zdobywając uznanie wśród pracowników i wzbudzając złość Zibiego. Natomiast Aleks (Tomasz Karolak) prosi milionera o pomoc. Chce, by poradził mu, jak przekonać do siebie Julię. Okazuje się, że dziewczyna jest oczarowana Borysem i uważa, że to odpowiedni mężczyzna dla jej matki. Umawia ich na randkę. Aleks szaleje z zazdrości. Borys czuje się samotny. Ma pieniądze, ale brakuje mu rodziny. Uświadamia to sobie, gdy Ania prosi, by znalazł sobie własne lokum. Oddaje też wózek, który kupił dla jej dziecka. Borys dowiaduje się, że ma córkę. Choć jego relacje z Julią już zdążyły się popsuć, postanawia naprawić sytuację i zdobyć jej zaufanie.

Zobacz także:  M jak miłość: Skandal na ślubie Magdy. Paweł pocałuje żonę brata

Lepsza połowa, odcinek 2: Gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Lepsza połowa" to nowa produkcja Telewizji Polskiej. "Lepsza połowa" jest emitowana w poniedziałki i wtorki. Najnowszy 2. odcinek serialu będzie można zobaczyć we wtorek, 7 stycznia 2020 roku o godzinie 21:50.

Zobacz także: M jak miłość: Ciotka Artura chce odnaleźć jego zwłoki. Jak zareaguje Iza?

 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

RadioZET.pl/Teleman.pl/RO