Zamknij

Lenny Kravitz w Gliwicach 2020 - BILETY: ile kosztują, kiedy i gdzie kupić? [CENA]

Jolanta Waligóra
16.10.2019 11:31
Lenny Kravitz w Gliwicach 2020 - BILETY: ile kosztują, kiedy i gdzie kupić? CENA
fot. Wiese/FaceToFace/REPORTER/EASTNEWS

Bilety na koncert Lenny'ego Kravitza w Polsce 2020 to temat, na który informacji poszukuje wiele osób. Wszystkie szczegóły na temat wejściówek zostały ujawnione - wiadomo już, kiedy trafią do sprzedaży i gdzie będzie można je nabyć. Sprawdzamy informacje na temat biletów na koncert Lenny'ego Kravitza w Gliwicach 2020 i ich cenach.

Lenny Kravitz w Polsce 2020 - BILETY na koncert: CENA. Ile będą kosztować wejściówki? Kiedy trafią do sprzedaży? Gdzie będzie można je nabyć? Co już wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o biletach na koncert Lenny'ego Kravitza w Polsce 2020 oraz ich cenach.

Lenny Kavitz w Gliwicach 2020 - BILETY: kiedy w sprzedaży i gdzie kupić?

Wielu fanów amerykańskiego muzyka szuka w sieci informacji na temat tego, kiedy wejściówki na muzyczne wydarzenie trafią do sprzedaży i gdzie dokładnie będzie można je nabyć. Bilety na koncert Lenny'ego Kravitza w Gliwicach 2020 będzie można kupić od piątku, 18 października. Rozpoczęcie sprzedaży zaplanowane jest na godzinę 10:00. Wejściówki na imprezę będzie można kupić online, bez wychodzenia z domu. W bilety na koncert artysty będzie można zaopatrzyć się m.in. poprzez stronę internetową eBilet.pl.

Z kolei przedsprzedaż Citi Handlowy rozpoczyna się w środę, 16 października 2019 o godz. 12:00 i zakończy się 18 października 2019 o godz. 09:00. Wejściówki można zakupić na stronie LiveNation.pl.

Koncert Lenny'ego Kravitza w Polsce w 2020 roku odbędzie się 15 czerwca. Muzyczne wydarzenie będzie mieć miejsce w Arenie Gliwice. Koncerty Lenny'ego Kravitza to energetyczne show. Podczas koncertu w Gliwicach z pewnością usłyszymy kawałki z jego jedenastego studyjnego albumu Raise Vibration. Krążek nawiązuje do jego młodzieńczych inspiracji, jest wzbogacony mądrością oraz doświadczeniem, jakie nabył w ciągu 30 lat na scenie.

Bilety na koncert Lenny'ego Kravitza w Gliwicach 2020 - CENA. Ile kosztują?

Ceny biletów na koncert Lenny'ego Kravitza w Gliwicach 2020 nie są jeszcze znane. Prawdopodobnie informacja o kwocie, którą trzeba uiścić za wejściówkę, zostanie podana w dniu rozpoczęcia się przedsprzedaży biletów. 

Przypominamy, że na ostatni koncert Lenny'ego Kravitza w Polsce, który odbył się w Łodzi, ceny wejściówek rozpoczynały się od 195 zł.

>> Koncerty 2020 w Polsce: kalendarz. Kto przyjedzie do Polski? [WARSZAWA]

 

RadioZET.pl/JW