Obserwuj w Google News

Król tygrysów, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu i czy będzie druga seria?

Jolanta Waligóra
2 min. czytania
20.04.2020 15:17
Zareaguj Reakcja

Kiedy 2. sezon "Króla tygrysów" i czy będzie nowa seria serialu? Informacji na ten temat szuka wiele osób, a przede wszystkim fani produkcji Netflixa, którzy już nie mogą doczekać się kolejnych odcinków. Przedstawiamy szczegóły i sprawdzamy, kiedy "Król tygrysów 2" i czy powstanie drugi sezon.

Król tygrysów, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu i czy będzie druga seria?
fot. Youtube/Netflix Polska

"Król tygrysów 2" - kiedy drugi sezon serialu na Netflix? Czy w ogóle powstaną kolejne odcinki produkcji? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy 2. sezon "Króla tygrysów" i czy będzie nowa seria serialu.

Król tygrysów 2 - czy będzie drugi sezon serialu Netflix?

Informacje na temat tego, kiedy 2. sezon "Króla tygrysów" i czy będzie nowa seria serialu, szczególnie interesują wiele osób. Kontrowersyjna produkcja Netflixa cieszy się ogromną popularnością nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale także w innych krajach, między innymi w Polsce. Jak podaje portal Na Ekranie, według szacunków Nielsena miniserial dokumentalny obejrzało 34,3 mln unikalnych widzów w ciągu pierwszych dziesięciu dni od premiery. Dla porównania drugi sezon "Stranger Things" w analogicznym okresie obejrzało ponad 3 mln widzów mniej.

Nic więc dziwnego, że wiele osób zaczęło poszukiwać w sieci informacji dotyczących tego, czy powstanie 2. sezon serialu "Król tygrysów". Dla wszystkich fanów mamy bardzo dobre wiadomości. Wiadomo już, że powstanie kontynuacja miniserialu.

Jak podaje portal Glamour, nowa produkcja będzie nosiła tytuł "Invesigating the Strange World of Joe Exotic" i wyprodukuje ją stacja ID. W serialu mają zostać odkryte tajemnice, które zna tylko Joe Exotic. Ponadto widzowie będą mogli zobaczyć ekskluzywne materiały, jakich nie widzieliśmy w "Królu tygrysów".

Król tygrysów, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? [DATA]

Jak już wspominaliśmy powyżej, wiadomo już, że powstanie 2. sezon "Króla tygrysów", a kontynuacja serialu będzie nosiła tytuł "Invesigating the Strange World of Joe Exotic". Niestety nie pojawiły się jeszcze żadne oficjalne informacje dotyczące daty premiery kolejnego serialu dokumentalnego. Jeśli tylko pojawią się takie informacje, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Przypomnijmy, że premiera pierwszego sezonu "Króla tygrysów" odbyła się w pierwszej połowie 2020 roku, a wszystkie odcinki produkcji dostępne są na platformie Netflix.

Aby rozpocząć korzystanie z platformy Netflix, należy wykonać jedynie trzy proste kroki. Po pierwsze trzeba wybrać plan, który najlepiej dopasowany będzie do naszych potrzeb. Następnie należy utworzyć konto, wpisując swój adres e-mail oraz ustalając sobie hasło. Ostatnim krokiem jest wybór metody płatności.

RadioZET.pl/JW