Zamknij

Koncert dla Niepodległej 2019 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać w TV i online? [10.11]

Jolanta Waligóra
08.11.2019 11:31

Koncert dla Niepodległej 2019 odbędzie się 10 listopada z okazji Narodowego Święta Niepodległości, które przypada dzień później. Relację z koncertu będzie można obejrzeć w telewizji, także na żywo. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, gdzie transmisja Koncertu dla Niepodległej 2019 w TV oraz online i o której godzinie.

Koncert dla Niepodległej 2019 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać w TV i online? [10.11]
fot. PIXABAY

Koncert dla Niepodległej 2019 - TRANSMISJA 10.11. O której godzinie oglądać muzyczne wydarzenie w telewizji? Czy jest przewidziana także bezpłatna relacja w internecie? Gdzie będzie można obejrzeć? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o transmisji Koncertu dla Niepodległej na żywo 2019 w TV i online.

Koncert dla Niepodległej 2019 - TRANSMISJA w TV. O której godzinie?

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy nie mogą wziąć udziału w muzycznym wydarzeniu, a chcieliby obejrzeć relację z koncertu - przewidziana jest transmisja z Koncertu dla Niepodległej 2019 w TV. Na żywo relacja z długo wyczekiwanego widowiska odbędzie się w TVP Kultura w niedzielę 10 listopada. Początek zaplanowany jest na godzinę 19:30. Z kolei retransmisje Koncertu dla Niepodległej 2019 przypadają następująco: w TVP1 11 listopada o godzinie 23:10, w TVP Polonia o 15:20 oraz w TVP Kultura o 14:30 także w Narodowe Święto Niepodległości.

Niepodległa do hymnu 2019 - o której, kiedy i na czym polega akcja 11 listopada? 

"Koncert dla Niepodległej – Słowa, które znaczą" 2019 ma w szczególny sposób uczcić tegoroczną 101. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. 10 listopada w Katowicach Orkiestra Symfoniczna NOSPR pod dyr. Radosława Labakhua’y i zaproszeni soliści wykonają utwory zarówno tradycyjne, jak i współczesne. Punktem wyjścia do zbudowania widowiska, będą słowa symbole: dom, przyszłość, ojczyzna, miłość, człowiek, nadzieja, życie, ziemia, matka, mądrość, tradycja, Polska, walka, wolność, wiara. Dwuczęściowy koncert przypomni wybitne utwory polskiej muzyki klasycznej w aranżacjach współczesnych oraz współczesne utwory rozrywkowe w klasycznych aranżacjach symfonicznych. Pomiędzy utworami znajdą się krótkie trailery animowane, personifikujące poszczególne hasła. 

Koncert dla Niepodległej 2019 - BILETY, artyści, utwory, data i inne informacje

Koncert dla Niepodległej 2019 ONLINE. Gdzie obejrzeć w internecie? [10.11]

Niestety na tę chwilę relacja z Koncertu dla Niepodległej 2019 online nie jest przewidziana. Oznacza to, że muzyczne wydarzenie transmitowane będzie jedynie w telewizji. W internecie nie znajdziemy żadnego legalnego źródła, poprzez które byłaby możliwość obejrzenia Koncertu dla Niepodległej 2019 na żywo.

Święto Niepodległości 2019 - Warszawa: PROGRAM obchodów 11 listopada 

Podczas muzycznego wydarzenia wystąpią znani polscy artyści. Zaśpiewają m.in. Lora Szafran, Kasia Stankiewicz, Natalia Szroeder, Małgorzata Ostrowska i Małgorzata Walewska, Skubas, Maciej Balcar oraz Gospel Rain. Muzycy wykonają m.in. takie utwory jak "Miłość, Miłość" Krzysztofa Zalewskiego czy "Oh życie kocham cię nad życie" Włodzimierza Korcza i Wojciecha Młynarskiego.

RadioZET.pl/JW