Zamknij

Kierunek: Noc, sezon 2 - kiedy nowe odcinki na Netflix i czy będzie drugi sezon? [DATA, OBSADA]

12.08.2021 14:18

Kiedy 2. sezon serialu "Kierunek: Noc"? Informacji na temat drugiej serii produkcji Netflixa poszukuje wielu fanów serialu, którzy już nie mogą doczekać się kolejnych odcinków. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 2. sezon "Kierunek: Noc" i czy będzie druga seria serialu, można znaleźć poniżej.

Kierunek: Noc, sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu Netflix i czy będzie drugi sezon? [DATA]
fot. Materiały prasowe Netflix

"Kierunek: Noc", 2. sezon - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy będzie druga seria produkcji na Netflix? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy 2. sezon serialu "Kierunek: Noc" i czy będzie drugi sezon.

Kierunek: noc 2 - czy będzie drugi sezon serialu?

Informacje na temat tego, kiedy 2. sezon "Kierunek: Noc" i czy będzie kolejna seria popularnej produkcji, szczególnie interesują wiele osób, a przede wszystkim fanów serialu. Nic dziwnego, w końcu produkcja Netflixa cieszy się niemałą popularnością i już od pierwszego odcinka zyskała grono wiernych zwolenników.

Mamy bardzo dobre wiadomości - wszystkie szczegóły dotyczące 2. sezonu serialu "Kierunek: Noc", są już znane. Pod koniec czerwca 2020 roku pojawiła się oficjalna informacja na temat kontynuacji serialu. Wiadomo już, że powstaną nowe odcinki produkcji. 

Piosenka Dawida Podsiadły w serialu "Kierunek: Noc". To nowy, zagraniczny hit Netflixa

Kierunek: Noc, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków na Netflix? [DATA, OBSADA]

Sezon 2. "Kierunek: Noc" będzie mial premierę 8 września 2021 roku.

Przypomnijmy, że pierwszy sezon serialu zadebiutował na platformie Netflix 1 maja 2020 roku.

Kiedy dochodzi do katastrofalnej w skutkach eksplozji na Słońcu, pasażerowie i członkowie załogi nocnego lotu z Brukseli obierają kurs na zachód, aby szukać schronienia w mroku - brzmi opis serialu na portalu Filmweb.

"Kierunek: Noc" to serial, który jest inspirowany książką "Starość Aksolotla" autorstwa Jacka Dukaja. Autor jest producentem wykonawczym serialu, wspiera go Tomasz Bagiński. W obsadzie serialu "Kierunek: Noc" występują m.in. Pauline Étienne, Laurent Capelluto, Stefano Cassetti, Mehmet Kurtulus, Ksawery Szlenkier czy Jan Bijvoet. 

Kierunek: Noc: międzynarodowy serial Netflixa, w którym jedną z głównych ról gra Polak

 

RadioZET.pl/JW