Zamknij

Kiedy nowe odcinki 19+ i kiedy serial wróci na antenę TVN7 w 2020 roku? [DATA PREMIERY]

Jolanta Waligóra
22.05.2020 10:05

Kiedy nowe odcinki "19 plus" w 2020 roku? Z powodu trwającej pandemii koronawirusa w Polsce emisja części programów i seriali została wstrzymana na czas nieokreślony. Tak stało się też w przypadku popularnej produkcji "19 +". Sprawdzamy, kiedy serial wróci na antenę TVN7 oraz przedstawiamy najważniejsze informacje.

Kiedy nowe odcinki 19 i kiedy serial wróci na antenę TVN7? [DATA PREMIERY]
fot. Youtube/TVN7

"19 plus" - kiedy nowe odcinki w TVN7 w 2020 roku? Kiedy serial powróci na antenę? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy nowe odcinki "19+".

Kiedy nowe odcinki 19+ w 2020 roku?

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat tego, kiedy nowe odcinki "19 plus" w 2020 roku. Nic dziwnego, w końcu polski serial niezmiennie cieszy się dużym zainteresowaniem, a przez lata emisji zyskał sobie grono wiernych fanów, którzy już nie mogą doczekać się dalszej historii bohaterów. 

Przypomnijmy, że  z powodu trwającej pandemii koronawirusa w Polsce emisja części programów i seriali została wstrzymana na czas nieokreślony. Tak stało się też w przypadku popularnej produkcji "19 +". Ostatni odcinek serialu można było oglądać pod koniec kwietnia 2020 roku tradycyjnie na antenie TVN7.

Zakochani po uszy, sezon 4 - kiedy nowe odcinki i kiedy oglądać 200. odcinek serialu?

19 plus - kiedy nowe odcinki 2020 i kiedy serial wróci na antenę TVN7? [DATA]

Niestety trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Do tej pory nie pojawiły się żadne oficjalne informacje dotyczące tego, kiedy nowe odcinki "19+". Bardzo możliwe, że serial wróci na antenę TVN7 na jesieni 2020 roku. 

Jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek informacje na ten temat, zamieścimy je w tym miejscu. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

"19+" to przede wszystkim opowieść o młodości, o dziewiętnastolatkach, którzy cieszą się sobą i odkrywaniem świata. Historie młodych ludzi łączy radość, entuzjazm, gotowość do zmian, cieszenie się tym, co przynosi każdy dzień i podejmowanie wyzwań często bez myślenia o konsekwencjach.

W obsadzie serialu "19+" występują m.in. Małgorzata Heretyk, Anna Zuch, Kamil Sobczyk, Żaneta Kussa, Beniamin Andrzejewski, Natalia Koszyk czy Wiktor Durda.

RadioZET.pl/JW