Zamknij

Kiedy hotele będą otwarte i kiedy otworzą miejsca noclegowe? [TERMIN, DATA]

Jolanta Waligóra
29.04.2020 10:33

Kiedy otworzą hotele? Temat ten, po ogłoszeniu w drugiej połowie kwietnia 2020 etapów znoszenia ograniczeń związanych z koronawirusem w Polsce, jest coraz częściej poruszany przez wiele osób. Szczegóły dotyczące tego, kiedy hotele będą otwarte oraz daty, można znaleźć poniżej. 

Kiedy hotele będą otwarte i kiedy otworzą miejsca noclegowe? [TERMIN, DATA]
fot. PIXABAY

Kiedy otworzą hotele? Kiedy zostaną otwarte miejsca noclegowe? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy hotele będą otwarte.

Kiedy otworzą siłownie i kiedy będzie można iść poćwiczyć na siłowni? [DATA]

Kiedy otworzą hotele?

16 kwietnia 2020 podczas specjalnej konferencji rządu poinformowano o czterech etapach znoszenia ograniczeń związanych z koronawirusem. W związku z tym wiele osób zaczęło poszukiwać w sieci informacji na temat tego, kiedy hotele będą otwarte. Termin ten jest już znany. Wiadomo, że otwarcie hoteli i innych miejsc noclegowych przewidziane jest na etap drugi, który rozpocznie się w poniedziałek, 4 maja 2020 roku.

Przypomnijmy, że w drugim etapie, oprócz otwarcia hoteli i miejsc noclegowych, wymienić można otwarcie sklepów budowlanych w weekendy oraz otwarcie niektórych instytucji kultury, tj. bibliotek, muzeów i galerii sztuki. 

Kiedy otworzą salony fryzjerskie i kiedy będzie można pójść do fryzjera? [TERMIN, DATA]

Kiedy hotele będą otwarte i kiedy otworzą miejsca noclegowe? [TERMIN, DATA]

Decyzja o przejściu do kolejnego etapu znoszenia ograniczeń związanych z koronawirusem zostanie podjęta po spełnieniu niezbędnych warunków, tj.:

  • analiza przyrostu zachorowań,
  • wydajność służby zdrowia,
  • realizacja wytycznych sanitarnych.

Otwarcie hoteli i miejsc noclegowych - jak już wspominaliśmy powyżej - nastąpi 4 maja 2020 roku (poniedziałek).

Kiedy galerie handlowe będą znów otwarte? Do kiedy galerie będą zamknięte? [DATA, TERMIN] 

RadioZET.pl/JW