Obserwuj w Google News

Kevin sam w Nowym Jorku w TV 2020 - kiedy film w telewizji, gdzie i o której oglądać? [MARZEC]

Jolanta Waligóra
2 min. czytania
23.03.2020 15:30
Zareaguj Reakcja

Kiedy "Kevin sam w Nowym Jorku" 2020 w telewizji? Film z Macaulayem Culkinem w roli głównej to dla wielu Polaków jedna z ulubionych produkcji, przede wszystkim w okresie świątecznym. Tym razem film wyemitowany zostanie jeszcze w marcu. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy "Kevin sam w Nowym Jorku" w TV 2020 i o której godzinie oglądać, można znaleźć poniżej.

Kevin sam w Nowym Jorku w TV 2020 - kiedy film w telewizji, gdzie i o której oglądać? [MARZEC]
fot. EASTNEWS

"Kevin sam w Nowym Jorku" w telewizji 2020 - kiedy film w TV? Gdzie obejrzeć kultowy film o przygodach Kevina? O której godzinie transmisja? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy "Kevin sam w Nowym Jorku" w telewizji w marcu 2020.

Kevin sam w Nowym Jorku TV 2020 - kiedy film w telewizji? [MARZEC 2020]

Informacje na temat tego, kiedy "Kevin sam w Nowym Jorku" w telewizji w 2020 roku, szczególnie interesują wiele osób. Film z Macaulayem Culkinem w roli głównej to dla wielu Polaków jedna z ulubionych produkcji, przede wszystkim w okresie świątecznym. Tym razem film wyemitowany zostanie wyjątkowo jeszcze w marcu.

"Kevin sam w Nowym Jorku" w TV 2020 w marcu będzie można obejrzeć w piątek, 27 marca, czyli w miejscu emitowanego dotychczas "Tańca z Gwiazdami". Przypomnijmy, że taneczne show, z uwagi na trwającą epidemię koronawirusa w Polsce i na świecie, zostało zawieszone, a do Telewizji Polsat powróci dopiero na jesieni 2020 roku.

Kevin sam w Nowym Jorku w telewizji 2020 - o której godzinie i gdzie oglądać?

Wielu fanów komedii - oprócz informacji na temat tego, kiedy "Kevin sam w Nowym Jorku" w TV 2020 - szuka także godziny emisji. Film o przygodach uwielbianego przez wszystkich chłopca będzie można oglądać o godzinie 20:00 na antenie Telewizji Polsat.

Emisją "Kevina samego w Nowym Jorku" stacja chce zachęcić swoich widzów do tego, by poważnie potraktowali zalecenia Ministra Zdrowia i pozostali w domu, by ograniczyć rozprzestrzenienie się koronawirusa. Przypomnijmy, że tydzień wcześniej wyemitowana została pierwsza część filmu - "Kevin sam w domu".

Film opowiada historię o chłopcu Kevinie (Macaulay Culkin), który przypadkowo został w domu sam na święta, podczas gdy jego rodzina wyjechała za granicę. 8-letni chłopak odkrywa, że jego dom chcą okraść dwaj włamywacze. Kevin robi wszystko, by nie dać rabusiom ziścić ich planu i zastawia na nich pułapki.

 

RadioZET.pl/JW