Zamknij

Kanapka Drwala 2021 - kiedy Burger Drwala w McDonald's? [CENA, SKŁAD]

28.09.2021 14:34

Od kiedy Kanapka Drwala 2021 w McDonald's? Na powrót popularnego burgera do oferty restauracji czeka wielu smakoszy. Kultowa kanapka zazwyczaj dostępna jest w McDonaldzie na jesieni i tak prawdopodobnie będzie i tym razem. Sprawdzamy, kiedy Burger Drwala 2021 pojawi się w ofercie i w jakiej będzie cenie.

Kanapka Drwala 2021 - od kiedy Burger Drwala w McDonalds? [CENA, SKŁAD]
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EASTNEWS

Burger Drwala 2021 - kiedy popularna kanapka powróci do oferty McDonald's? Od kiedy Kanapka Drwala będzie w sprzedaży? Jaka będzie jej cena? Jakie są jej składniki? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o Burgerze Drwala 2021.

Kanapka Drwala 2021 - kiedy Burger Drwala w McDonald's? [DATA, TERMIN]

Od kiedy Kanapka Drwala 2021 w McDonald's? Takie pytanie pojawia się co roku na jesieni. Choć oficjalne informacje na ten temat nie zostały jeszcze ogłoszone, to już pojawiają się pierwsze szczegóły. 

W poprzednich latach kultowy burger trafiał do oferty McDonald's w drugiej połowie listopada. W 2019 roku Kanapka Drwala była dostępna od 20 listopada, a w 2020 - od 25 listopada. 

Nieoficjalnie mówi się, że w 2021 roku Burger Drwala trafi do sprzedaży ponownie 20 listopada, w sobotę. Jeśli tylko pojawi się więcej informacji na ten temat, zamieścimy je w tym miejscu. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

Black Friday 2021: PROMOCJE w sklepach, kody rabatowe i zniżki na Czarny Piątek w Polsce [26.11]

Przypomnijmy, że po raz pierwszy Kanapka Drwala w McDonald's zadebiutowała w ofercie "Lepsza strona zimy" w 2011, a więc dokładnie dekadę temu. To danie sezonowe, które w menu restauracji pojawia się tylko raz w roku - zawsze na jesieni. Ta kultowa kanapka niezmiennie cieszy się ogromną popularnością. Gdy tylko trafia do sprzedaży, przed wejściem do większości McDonald's ustawiają się ogromne kolejki smakoszy.

Od kiedy Burger Drwala 2021? Cena, skład

Jak już wspominaliśmy powyżej, nie wiadomo jeszcze, kiedy Kanapka Drwala McDonald's 2021 oraz inne produkty "Lepsza strona zimy" trafią do sprzedaży. 

Cena Burgera Drwala 2021 uzależniona będzie od tego, na którą wersję kanapki się zdecydujemy. Klasyczny burger - jak to było w ubiegłych latach - prawdopodobnie będzie kosztować około 16-17 zł.

Tradycyjny Burger Drwala składa się z placka serowego, wołowiny, dwóch plastrów bekonu, sałaty oraz prażonej cebulki w bułce serowo-bekonowej. Smak dopełnia sos z przyprawami. Burgera Drwala na ostro natomiast uzupełniają papryczki jalapeno oraz pikantny sos.

loader

RadioZET.pl