Zamknij

Kanapka Drwala 2020 - kiedy Burger Drwala w McDonald's? [CENA, SKŁAD]

20.10.2020 11:27

Od kiedy Kanapka Drwala 2019 w McDonald's? Na powrót popularnego burgera do oferty restauracji czeka wielu smakoszy. Kultowa kanapka zazwyczaj dostępna jest w McDonaldzie na jesieni i tak będzie też i tym razem. Sprawdzamy, kiedy burger pojawi się w ofercie i w jakiej będzie cenie.

Kanapka Drwala 2020 - kiedy Burger Drwala w McDonalds? [CENA, SKŁADNIKI]
fot. Piotr Mecik/EASTNEWS

Burger Drwala 2020 - kiedy popularna kanapka powróci do oferty McDonald's? Od kiedy Kanapka Drwala będzie w sprzedaży? Jaka będzie jej cena? Jakie są jej składniki? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o Burgerze Drwala 2020.

Kanapka Drwala 2020 - kiedy Burger Drwala w McDonald's?

Od kiedy Kanapka Drwala 2020 w McDonald's? Takie pytanie pojawia się co roku na jesieni. Niestety trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Do tej pory nie zostały jeszcze ujawnione żadne informacje na temat tego, kiedy Burger Drwala 2020 pojawi się w ofercie restauracji.

Jeśli tylko opublikowane zostaną jakiekolwiek szczegóły o kultowej kanapce, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco. Przypomnijmy jednak, że w ubiegłym roku Kanapka Drwala oraz pozostałe produkty z oferty "Lepsza strony zimy" pojawiły się w ofercie McDonald's 20 listopada. Klienci do dyspozycji mieli aż pięć kanapek - Drwala Wege, kurczaka, wołowinę, na ostro oraz Drwala Podwójnego. Bardzo możliwe zatem, że i w tym roku oferta restauracji będzie podobna.

Od kiedy Burger Drwala 2020? Cena, skład

Jak już wspominaliśmy powyżej, nie wiadomo jeszcze, kiedy Kanapka Drwala McDonald's 2020 oraz inne produkty "Lepsza strona zimy" trafią do sprzedaży.

Cena Burgera Drwala 2020 uzależniona będzie od wybranej restauracji i prawdopodobnie - jak to było w ubiegłych latach - wynosić będzie około 15 zł.

Tradycyjny Burger Drwala składa się z placka serowego, wołowiny, dwóch plastrów bekonu, sałaty oraz prażonej cebulki w bułce serowo-bekonowej. Smak dopełnia sos z przyprawami. Burgera Drwala na ostro natomiast uzupełniają papryczki jalapeno oraz pikantny sos.

RadioZET.pl