Zamknij

James Blunt w Polsce na Art On Ice 2019 - BILETY. Ile kosztują i kiedy kupić? [CENY]

Jolanta Waligóra
04.07.2019 14:00
James Blunt w Polsce na Art On Ice 2019 - BILETY. Ile kosztują i kiedy kupić? [CENY]
fot. Damian KLAMKA/East News

Bilety na koncert Jamesa Blunta w Polsce 2019, który wystąpi podczas Art On Ice w Gdańsku to informacje, których poszukuje wielu fanów artysty. Choć wydarzenie odbędzie się dopiero w grudniu, to wszystkie szczegóły na temat widowiska są już znane. Szczegółowe informacje o cenach biletów na Art On Ice 2019, gdzie zagra m.in. James Blunt, można znaleźć poniżej.

James Blunt w Polsce 2019 - BILETY na Art On Ice. Ile kosztują? Kiedy wejściówki trafią do sprzedaży? Gdzie będzie można je kupić online? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy ceny biletów na koncert Jamesa Blunta w Polsce 2019, który zagra podczas Art On Ice.

James Blunt w Polsce 2019 - BILETY na Art On Ice. Kiedy i gdzie kupić?

Informacji na temat biletów na Art On Ice 2019 z Jamesem Bluntem szuka wielu fanów podobnych wydarzeń. Wejściówki na długo wyczekiwane widowisko trafią do sprzedaży w czwartek, 4 lipca. Sprzedaż rozpocznie się dokładnie o godzinie 12:00. Bilety na Jamesa Blunta w Polsce na Art On Ice 2019 będzie można nabyć przez internet za pośrednictwem strony eBilet.pl.

Art On Ice 2019 odbędzie się w sobotę, 21 grudnia, czyli na kilka dni po premierze nowej płyty Jamesa Blunta. Kultowe na całym świecie widowisko będzie mieć miejsce w ERGO Arenie w Gdańsku. Art On Ice to niezwykłe show estradowe, które zostało stworzone w Szwajcarii ponad 25 lat temu. Co roku przed widzami odkrywany jest całkowicie nowy i oryginalny scenariusz, który fascynuje i inspiruje. Tegoroczny motyw przewodni to "Time to Time", poetycka opowieść łącząca magię i historię prawdziwej miłości. W tegorocznej obsadzie Art On Ice, która odwiedzi również Polskę, znajdziemy Jamesa Blunta, znanego m.in. z takich hitów jak "You're beautiful".

Bilety na Jamesa Blunta w Gdańsku 2019 - CENY. Ile kosztują wejściówki?

Ceny biletów na Jamesa Blunta w Gdańsku 2019 na Art On Ice zaczynają się od kwoty 199 zł. 

Obok Jamesa Blunta, na Art On Ice 2019 pojawią się wybitni przedstawiciele łyżwiarstwa figurowego na lodzie. Ponadto na scenie zobaczymy Cirque Eloize jeden z najlepszych cyrków na świecie, entuzjastycznie przyjmowany przez fanów od nowojorskiego Brodwayu po londyński West End. W ich ponad dwudziestoletniej historii wystąpili w ponad 550 miastach, dali ponad 5500 występów, a obejrzało ich ponad 3,5 miliona widzów.

RadioZET.pl/mat.prasowe/JW