Zamknij

Hotel Paradise - kiedy premiera w 2020 i na czym polega nowy program? [ZASADY]

Jolanta Waligóra
24.02.2020 17:40
Paradise Hotel - kiedy premiera i na czym polega nowy program? [ZASADY]
fot. Mat.prasowe

"Paradise Hotel" to nowy program, którego premiera zapowiedziana jest na wiosnę 2020 roku. Ten legendarny format na świecie wciąż bije rekordy popularności, a w Polsce jego pierwsza edycja zostanie zrealizowana dla TVN7. Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, na czym polega program "Paradise Hotel" i jakie są zasady nowego show.

"Paradise Hotel" - PROGRAM: kiedy premiera w TVN7? O co chodzi w nowym show? Kiedy premiera, gdzie i o której godzinie oglądać? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy "Paradise Hotel" w TV oraz na czym polega program.

Hotel Paradise - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

Zasady "Paradise Hotel"są bardzo proste, a wielu internautów od razu zauważyło podobieństwo tego formatu do "Love Island", które emitowane było w Telewizji Polsat. Otóż mieszkańcy muszą zrobić wszystko, by każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. Aby osiągnąć swój cel będą uwodzić, zawierać sojusze oraz prowadzić wyrafinowaną grę. Co tydzień w Hotelu Paradise będą pojawiać się nowi mieszkańcy. Strategia i spryt, a może lojalność i prawdziwe uczucie – co pomoże im zostać na Bali jak najdłużej i dojść do wymarzonego finału? Ile z maksymalnej puli uda się wygrać finalistom? Czy pieniądze trafią do obojga czy tylko do jednego z nich? Tego widzowie i sami uczestnicy dowiedzą się dopiero w ostatnim odcinku, kiedy przyjdzie im sprawdzić lojalność swojego partnera.

Hotel Paradise - ONLINE. Gdzie oglądać nowe odcinki i całodobową transmisję? [LIVE]

Nagrodą w programie "Hotel Paradise" będzie 100 tysięcy złotych.

"Paradise Hotel" to format, który stał się pierwowzorem dla innych tego typu programów reality, naśladujących jego założenia. Pierwsza edycja została wyemitowana w Stanach Zjednoczonych w 2003 roku. Od tego czasu powstało 56 edycji w 14 krajach na całym świecie. Polska wersja zostanie zrealizowana na indonezyjskiej wyspie Bali.

Warto wspomnieć, że właśnie rusza nabór do pierwszej polskiej edycji. Do programu mogą zgłaszać się wszystkie osoby, które ukończyły 18 lat. Aby wziąć udział w castingu należy prawidłowo wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie tvn.pl/casting.

Program Hotel Paradise - kiedy premiera w TVN7?

Wiele osób szuka także w sieci informacji na temat tego, kiedy premiera programu "Paradise Hotel". Nowe show będzie można oglądać na antenie TVN7 od poniedziałku, 24 lutego 2020. Początek o godzinie 20:00. Pierwszy odcinek zostanie pokazany jednocześnie w TVN i TVN7.

RadioZET.pl/mat.prasowe/JW