Zamknij

Hotel Paradise 2 - kiedy premiera drugiego sezonu programu i kiedy oglądać w TVN7?

21.08.2020 12:39

Kiedy 2. sezon "Hotel Paradise"? Pierwsza edycja programu zakończyła się w kwietniu 2020 roku, a show okazał się być sukcesem stacji TVN7. W związku z tym wielu fanów programu już teraz poszukuje informacji na temat tego, kiedy 2. edycja "Hotel Paradise" i czy będzie nowy sezon. Szczegóły można znaleźć poniżej.

Hotel Paradise 2 - kiedy premiera drugiego sezonu programu i kiedy oglądać w TVN7?
fot. Youtube/TVN7

"Hotel Paradise", 2. sezon - kiedy druga edycja programu w TVN7? Czy w ogóle powstaną nowe odcinki? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy 2. edycja "Hotel Paradise" i czy będzie nowy sezon.

Hotel Paradise 2 - kiedy premiera drugiej edycji programu?

Choć finał pierwszej edycji programu odbył się stosunkowo niedawno, bo w kwietniu 2020 roku, to już teraz wielu fanów show szuka w sieci informacji na temat tego, kiedy "Hotel Paradise 2". Jak podaje portal Wirtualne Media, pierwszy sezon "Hotel Paradise" oglądało średnio 704 tys. widzów. Show okazał się być zatem niekwestionowanym hitem stacji TVN7.

W związku z zadowalającymi wynikami oglądalności, producenci programu podjęli decyzję o kontynuowaniu tego formatu. Wiadomo już, że powstanie 2. edycja "Hotel Paradise". 

"Hotel Paradise" to niekwestionowany sukces Siódemki! Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników - w paśmie nadawania w grupie komercyjnej awansowaliśmy do "wielkiej czwórki". Cieszy nas dotarcie do młodszego widza, pod kątem którego budowaliśmy tegoroczną strategię programową i umacnianie się naszej stałej widowni - powiedziała w rozmowie z portalem WirtualneMedia.pl Katarzyna Mazurkiewicz, dyrektorka programowa TVN7.

Premiera "Hotel Paradise 2" zapowiedziana została na poniedziałek, 31 sierpnia 2020. O godzinie 20:00 będzie można obejrzeć pierwszy odcinek 2. edycji "Hotel Paradise". Emisja zarówno w TVN, jak i w TVN7.

 

Hotel Paradise, 2. sezon - kiedy oglądać nowe odcinki w TVN7?

Kolejne odcinki "Hotel Paradise 2" będzie można oglądać codziennie o godzinie 20:00 w TVN7, poczynając od 31 sierpnia. 

W drugim sezonie programu po raz kolejny uczestnicy show będą przebywać na wyspie Bali. "Hotel Paradise" poprowadzi Klaudia El Dursi.

Klaudia El Dursi - pochodzenie, wzrost, wiek, dzieci, mąż: kim jest prowadząca "Hotel Paradise"?

Zasady programu "Hotel Paradise" są bardzo proste. Mieszkańcy muszą zrobić wszystko, by każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. Aby osiągnąć swój cel, będą uwodzić, zawierać sojusze oraz prowadzić wyrafinowaną grę. Co tydzień w Hotelu Paradise będą pojawiać się nowi mieszkańcy. Strategia i spryt, a może lojalność i prawdziwe uczucie – co pomoże im zostać na Bali jak najdłużej i dojść do wymarzonego finału? Ile z maksymalnej puli uda się wygrać finalistom? Czy pieniądze trafią do obojga czy tylko do jednego z nich? Tego widzowie i sami uczestnicy dowiedzą się dopiero w ostatnim odcinku, kiedy przyjdzie im sprawdzić lojalność swojego partnera. 

RadioZET.pl