Zamknij

Harry Styles w Krakowie 2020 - BILETY, data i miejsce koncertu [CENY BILETÓW]

Jolanta Waligóra
21.11.2019 12:51
Harry Styles w Krakowie 2020 - BILETY, data i miejsce koncertu [CENY BILETÓW]
fot. Anthony Behar/Sipa USA/East News

Bilety na koncert Harry'ego Stylesa 2020 w Krakowie, data i miejsce muzycznego wydarzenia to temat, na który informacji poszukuje wielu fanów brytyjskiego muzyka. Nic dziwnego, w końcu artysta wystąpi w naszym kraju po raz pierwszy. Informacje na temat cen biletów na koncert Harry'ego Stylesa 2020 w Krakowie, można znaleźć poniżej.

Harry Styles w Krakowie 2020 - BILETY na koncert. Ile kosztują wejściówki? Kiedy trafią do sprzedaży i gdzie będzie można je nabyć? Jaka jest dokładna data i miejsce muzycznego wydarzenia? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy ceny biletów na koncert Harry'ego Stylesa 2020 w Polsce oraz datę i miejsce imprezy.

Harry Styles w Krakowie 2020 - BILETY. Kiedy kupić i ile kosztują? [CENA]

Wiele osób szuka w sieci informacji na temat tego, kiedy bilety na Harry'ego Stylesa w Krakowie 2020, trafią do sprzedaży. Mamy dobre wiadomości - wszystkie szczegóły na temat wejściówek zostały ujawnione. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w czwartek 21 listopada 2019 o godzinie 10:00 na Ticketmaster.pl i potrwa do 22 listopada 2019 do godziny 10:00.

Z kolei ogólna sprzedaż biletów na koncert Harry'ego Stylesa w Krakowie 2019 wystartuje dzień później, czyli w piątek 22 listopada o godzinie 10.00. Wejściówki będzie można zakupić drogą online, za pośrednictwem stron: LiveNation.pl i Ticketmaster.pl. 

Ceny biletów na koncert Harry'ego Stylesa w Krakowie 2020 zależeć będą od wybranego miejsca. Przykładowo za trybuny trzeba zapłacić od 205 do 390 zł. Wejściówka na płytę natomiast to koszt w wysokości 390 zł. Z kolei za miejsca VIP trzeba zapłacić nawet 874 zł.

Koncert Harry'ego Stylesa w Krakowie 2020 - kiedy i gdzie się odbędzie?

Długo wyczekiwany i zarazem pierwszy koncert Harry'ego Stylesa w Polsce w 2020 roku odbędzie się w niedzielę, 10 maja. Brytyjski muzyk wystąpi w Krakowie, a dokładniej na Tauron Arenie. 

Najnowsza trasa koncertowa Harry'ego Stylesa "Love On Tour", w ramach której wystąpi w Krakowie, promować będzie jego nadchodzący album Fine Line. Trasa rozpocznie się w kwietniu w Wielkiej Brytanii, a następnie zawita do innych krajów w Europie i do Ameryki Północnej. Trasa zakończy się w Meksyku w październiku. Jako support w Europie wystąpi gwiazda popu - King Princess.

 

Długo wyczekiwany album artysty Fine Line będzie mieć swoją premierę 13 grudnia. Nowy materiał artysty będzie dostępny w trzech wariantach: na CD, winylu oraz w wersji specjalnej, zawierającej 32-stronicową książeczkę z ekskluzywnymi zdjęciami zrobionymi w czasie powstawania płyty. Na albumie znajdzie się 12 nowych utworów, w tym najnowszy singiel Lights Up, który ma na swoim koncie ponad 100 milionów wyświetleń i transmisji wideo na całym świecie.

RadioZET.pl/LiveNation.pl/JW