Zamknij

H&M Music 2018: bilety, line-up, data, miejsce [CENY WEJŚCIÓWEK]

Redakcja
21.05.2018 11:19

Kolejna edycja H&M Music 2018 tradycyjnie rozpocznie się na początku czerwca i będzie trwała przez trzy weekendy. W związku z nadchodzącym wydarzeniem coraz więcej osób zaczyna poszukiwać informacji na temat tego, kiedy i gdzie H&M Music 2018. Przedstawiamy line-up i sprawdzamy ceny biletów na koncerty.

H&M Music 2018: bilety, line-up, data, miejsce [CENY WEJŚCIÓWEK]
fot. PIXABAY

H&M Music 2018: bilety, line-up, data, miejsce. Kiedy i gdzie muzyczne wydarzenie? Przedstawiamy najważniejsze informacje na temat nadchodzących koncertów.

» Late Summer Festival 2018 w Poznaniu: bilety, line-up, data, miejsce «

H&M Music 2018: kiedy i gdzie muzyczne wydarzenie? [DATA, MIEJSCE]

Tradycyjnie na początku czerwca odbędzie się kolejna edycja koncertów organizowanych przez markę H&M. Muzyczne wydarzenie rozpocznie się w piątek, 8 czerwca i będzie trwało przez najbliższe trzy weekendy (w piątki i soboty), aż do 23.06. Wiele osób zastanawia się także, gdzie H&M Music 2018 się odbędzie. Koncerty będą mieć miejsce przy ulicy Włościańskiej 52 w Warszawie (zajezdnia autobusowa przy metrze Marymont).

Mamy także dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy lubią dobrze zjeść. Jak informują organizatorzy, o pełne brzuchy i podniebienie zadba Żarcie na Kółkach.

» Żarcie na Kółkach: Stadion Narodowy - kiedy nowy sezon foodtruckowy? «

H&M Music 2018: line-up. Kto wystąpi na scenie? [ARTYŚCI]

Line-up H&M Music 2018 jest naprawdę imponujący. Marka na tegoroczną edycję wydarzenia zaprosiła artystów reprezentujących różne gatunki muzyczne, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas H&M Music 2018 zobaczymy m.in. takich raperów jak O.S.T.R., Sokół, Pezet czy Ten Typ Mes. Na muzyczne wydarzenie zaproszony został także jeden z popularniejszych kolektywów DJ-owskich w stolicy - Flirtini. Dodatkowo ciekawym koncertem będzie także Albo Inaczej 2. Jest to druga płyta, na której tacy wokaliści jak Justyna Święs z The Dumplings czy Piotr Zioła, śpiewają klasyki polskiego hip-hopu. Poniżej przedstawiamy pełen line-up H&M Music 2018 wraz z dokładnymi datami.

> 8 czerwca (piątek)

O.S.T.R, Natalia Nykiel

> 9 czerwca (sobota)

Ten Typ Mes, Daria Zawiałow

> 15 czerwca (piątek)

Sokół + goście, Otsochodzi

> 16 czerwca (sobota)

Jimek Symphonixx, Flirtini Live

> 22 czerwca (piątek)

Nosowska, Rosalie. 

> 23 czerwca (sobota)

Pezet, Albo Inaczej 2

Bilety na H&M Music 2018 - CENY wejściówek

Dotychczas wstęp na koncerty był bezpłatny, jednak w tym roku organizatorzy postanowili wprowadzić bilety na H&M Music 2018. Na szczęście wejściówki nie są drogie. Bilet na jeden dzień koncertów można nabyć w cenie 10 zł. Jest to jednocześnie voucher do wykorzystania podczas zakupów w stacjonarnych sklepach H&M w czerwcu. Bilety na H&M Music 2018 można zakupić poprzez aplikację i portal Going. Wszystkie osoby, które chcą wziąć udział w nadchodzącym wydarzeniu, powinni pomyśleć o zakupie wejściówek odpowiednio wcześniej. Jak informują organizatorzy, liczba biletów jest ograniczona. Przypominamy, że na koncerty mogą wejść jedynie osoby pełnoletnie.

RadioZET.pl/JW