Zamknij

Gra o tron: sezon 8. - ZAKOŃCZENIE: jak skończy się ostatni sezon serialu?

Karolina Piotrowska
06.05.2019 13:28

Choć mało kto lubi spoilery, wiele osób zastanawia się, jakie będzie zakończenie 8. sezonu "Gry o Tron". Jak skończy się ostatni odcinek finałowego sezonu kultowej serii HBO? Sprawdzamy informacje i przewidywania internautów.

Gra o tron: sezon 8. - jak skończy się ostatni sezon serialu? [ZAKOŃCZENIE]
fot. Youtube / HBO Polska

W sieci już od kilku miesięcy pojawiają się spekulacje na temat zakończenia 8. sezonu "Gry o Tron". Jak skończy się ostatni odcinek finałowego sezonu serialu? Sprawdzamy, co do tej pory wiadomo.

» Gra o tron: sezon 8. - kiedy premiera na HBO? [DATA, OBSADA, ZWIASTUN]

Gra o tron, sezon 8. - ZAKOŃCZENIE: jak skończy się serial?

Już na kilka miesięcy przed premierą w sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat 8. sezonu "Gry o tron". Zakończenie ostatniej serii fani mają poznać dopiero w maju 2019 roku, a 8. sezon będzie liczył łącznie 6 odcinków. To mniej niż w poprzednich sezonach, jednak pojedyncze epizody mają być dłuższe.

» Gra o tron: sezon 8. - przecieki, spoilery. Co wiemy o kolejnej części?

Co ciekawe, HBO miało nakręcić kilka alternatywnych wersji finału "Gry o tron", aby zapobiec wyciekom. O planach poinformował we wrześniu 2017 roku dyrektor programowy stacji - Casey Bloys.

- To konieczne przy tak długim serialu. Kiedy coś kręcisz, ludzie mogą wcześniej poznać zakończenie. Tym razem jednak nie poznamy oficjalnej odpowiedzi aż do finału. - zapewnił Bloys. Warto wspomnieć, że podobny zabieg zastosowano w przypadku finałów takich produkcji jak "Rodzina Soprano" czy "Breaking Bad".

» Gra o tron, sezon 8 - gdzie oglądać serial online, w TV i o której godzinie?

Jak skończy się 8. sezon "Gry o Tron" i ostatni odcinek serii?

Sophie Turner, znana fanom serialu jako Sansa Stark, w rozmowie z serwisem Digital Spy zdradziła co nieco w kwestii zakończenia ostatniego odcinka 8. sezonu "Gry o tron".

Nie ujawniając szczegółów, jestem zadowolona z tego, jak nieprzewidywalne jest zakończenie serialu. Ludzie snuli tak wiele teorii na ten temat - kto, gdzie skończy i kto z kim skończy. Zakończenie jest naprawdę nieprzewidywalne i wierzę, że fani też będą usatysfakcjonowani - powiedziała aktorka.

» Gra o Tron, sezon 8 - kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać 2. odcinek? [S08E02]

Przypominamy, że zakończenie 8. sezonu "Gry o Tron" jest tym bardziej wyczekiwane przez fanów, ponieważ będzie to już ostatnia część kultowej serii HBO. Reżyserami nowych odcinków są David Benioff & D.B. Weiss, David Nutter oraz Miguel Sapochnik. Światowa premiera 8. sezonu "Gry o Tron" odbędzie się 14 kwietnia 2019 roku, a w Polsce pierwszy odcinek będzie można obejrzeć w poniedziałek, 15 kwietnia 2019 o godzinie 3.00 na kanale HBO.

Gra o Tron sezon 8, odcinek 5 - gdzie i kiedy oglądać S08E05? [ZWIASTUN]

RadioZET.pl/KP