Zamknij

Gra o tron: Ostatnia warta - kiedy film o kulisach 8. sezonu GoT i gdzie oglądać? [ZWIASTUN]

Jolanta Waligóra
21.05.2019 13:49

Kiedy premiera filmu "Gra o tron: Ostatnia warta" o kulisach 8. sezonu? Choć finał ostatniej serii najpopularniejszego serialu trafił na HBO z poniedziałku na wtorek, to producenci dla fanów produkcji przygotowali kolejną niespodziankę - powstał film dokumentalny o kulisach 8. sezonu "GoT". Szczegółowe informacje o "Grze o tron: Ostatniej warcie" i zwiastun można znaleźć poniżej.

Gra o tron: Ostatnia warta - kiedy film o kulisach 8. sezonu GoT i gdzie oglądać? [ZWIASTUN]
fot. Youtube/HBO Polska

"Gra o tron: Ostatnia warta" - kiedy premiera filmu dokumentalnego o kulisach powstawania 8. sezonu "Gry o Tron"? Gdzie oglądać nową produkcję? O której godzinie? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania i przedstawiamy szczegółowe informacje o "Grze o tron: Ostatniej warcie".

"Gra o tron: Ostatnia warta" - kiedy premiera filmu o kulisach 8. sezonu? [DATA]

Mamy dobre wiadomości dla wszystkich, którzy od dawna zastanawiają się, kiedy premiera "Gry o tron: Ostatnia warta" - oficjalna informacja na temat daty premiery została ogłoszona. Film o kulisach 8. sezonu "Gry o tron" będzie można oglądać dokładnie tydzień po premierze finałowego odcinka ostatniej serii, czyli w poniedziałek, 27 maja. Dokument będzie trwał około 2 godzin.

Gra o tron, sezon 9 - czy będzie kontynuacja i kiedy premiera na HBO?

"Gra o tron: Ostatnia warta" o kulisach 8. sezonu "Gry o tron" pokaże, jak powstawał ostatni sezon najpopularniejszego serialu. Zdjęcia kręcone były zarówno w studiach, jak i na polach i parkingach w Irlandii Północnej. Dokument ten jest bezprecedensową, osobistą kroniką odsłaniającą kulisy powstawania "Gry o tron".

 

Przypomnijmy, że jakiś czas temu pojawiły się także informacje o prequelu "Gry o tron". Choć data premiery nie jest jeszcze znana, to wiadomo, że zdjęcia mają rozpocząć się już niebawem. Spin-off serialu "Gra o tron" będzie kroniką upadku świata złotej Ery Herosów: od przerażających sekretów z historii Westeros przez genezę Białych Wędrowców, aż po tajemnice Wschodu i legendę Starków. Akcja prequela "Gry o tron" będzie rozgrywać się więc ok. 10 000 lat przed wydarzeniami z "Gry o tron". 

"Gra o tron": prequel - premiera, obsada, zwiastun. O czym będzie serial HBO?

Gdzie oglądać film "Gra o tron: Ostatnia warta"? [ZWIASTUN]

Wielu fanów serialu szuka także w sieci informacji na temat tego, czy "Gra o tron: Ostatnia warta" trafi na HBO. Tak jak wszystkie poprzednie serie serialu, film dokumentalny będzie można obejrzeć zarówno na HBO, jak i HBO GO. Produkcja wyemitowana zostanie 27 maja o godzinie 20:10.

Sophie Turner miała depresję. Gwieździe "Gry o Tron" pomógł Joe Jonas 

Na YouTube dodatkowo zamieszczony został zwiastun "Gry o tron: Ostatniej warty". Widzimy na nim m.in. wspólne czytanie scenariusza, proces przygotowywania studia, w których odbywały się nagranua, jak i staranną charakteryzacją aktorów. Zapowiedź długo wyczekiwanego filmu dokumentalnego można znaleźć poniżej.

RadioZET.pl/JW