Zamknij

Gdzie kupić grill jednorazowy i od kiedy na majówkę 2020? [BIEDRONKA, LIDL, TESCO]

Karolina Piotrowska
30.04.2020 14:00

Wiele osób przed majówką zastanawia się, gdzie kupić grill jednorazowy, ile kosztuje i od kiedy będzie można je kupić w najpopularniejszych sklepach typu Biedronka, Lidl czy Tesco. Sprawdzamy najważniejsze informacje dla tych, którzy już przygotowują się do długiego weekendu majowego.

Gdzie kupić grill jednorazowy i od kiedy na majówkę 2020? [BIEDRONKA, LIDL, TESCO]
fot. Shutterstock

Grill jednorazowy na majówkę 2020 - gdzie kupić grill jednorazowy, ile kosztuje i w których sklepach są dostępne produkty i akcesoria na grilla? Sprawdzamy informacje dla tych, którzy już teraz przygotowują się do długiego weekendu majowego i sezonu grillowego.

Grill na balkonie 2020 - czy można legalnie rozpalić grilla w bloku? [MANDAT]

Gdzie kupić grill jednorazowy i ile kosztuje?

Zazwyczaj pod koniec kwietnia każdego roku w sklepach zaczynają pojawiać się różnego rodzaju akcesoria na grilla. Najczęściej są to podpałki, tacki do grilla, torebki do grillowania, węgiel drzewny, rozpalacze, zapalarki czy zestawy naczyń jednorazowych.

Promocje w Biedronce i Lildu na majówkę 2020 - co będzie można kupić tanio? [GAZETKA]

Wśród akcesoriów do grillowania w sklepach bardzo często pojawiają się także grille jednorazowe. Jest to wygodna alternatywa, jeśli chcemy zorganizować grilla z najbliższymi np. w swoim ogrodzie i nie mamy możliwości rozpalenia ogniska lub przygotowania potraw na tradycyjnym grillu. Wiele osób poszukuje informacji, gdzie kupić grill jednorazowy i ile kosztuje. Najczęściej można dostać je w sklepach, które oprócz produktów spożywczych w swojej ofercie mają także produkty z innych kategorii. Cena grilla jednorazowego waha się najczęściej od około 8 do 15 zł.

Czy można rozpalić grilla na swojej posesji i czy można robić grilla na podwórku lub w ogrodzie?

Biedronka, Lidl, Tesco - gdzie kupić grill jednorazowy?

W poprzednim roku w okresie przed majówką 2020 w wielu sklepach można było znaleźć różne produkty i akcesoria, które mogą przydać się na grilla. W Biedronce dostępne były m.in. torebki do grillowania, tacki czy jednorazowe naczynia, a w poprzednich latach także grille jednorazowe. Można było kupić tam również węgiel drzewny w promocyjnej cenie.

Majówka 2020 - POGODA: Warszawa, Zakopane, Mazury, morze. Jaka będzie pogoda na majówkę?

Również w Lidlu i w Tesco co roku dostępne są wszystkie niezbędne akcesoria na grilla, w tym także grille jednorazowe. W poprzednim roku także w sklepach Piotr i Paweł można było kupić grille jednorazowe w cenie około 8 zł, a także inne produkty niezbędne na grilla.

W Lidlu grill jednorazowy można kupić w cenie promocyjnej 5,49 zł (cena regularna 6,99 zł).

Jeśli tylko pojawią się oferty akcesoriów grillowych na majówkę w sklepach typu Biedronka czy Tesco i informacje, gdzie jeszcze można kupić grill jednorazowy, będziemy aktualizować ten artykuł.

Czy można wyjechać na majówkę 2020 na swoją działkę i w inne miejsca?

RadioZET.pl/KP