Zamknij

Fame MMA 6 - BILETY. Ile kosztują i gdzie kupić wejściówki? [CENA BILETÓW]

Jolanta Waligóra
04.02.2020 09:43
Fame MMA 6 - BILETY. Ile kosztują i kiedy trafią do sprzedaży? [CENA BILETÓW]
fot. Instagram.com/famemmatv

Bilety na Fame MMA 6 to temat, na który informacji poszukuje wielu fanów cyklicznego wydarzenia sportowego z udziałem youtuberów i influencerów. Wszystkie szczegóły dotyczące wejściówek są już znane. Sprawdzamy, co wiadomo o biletach na Fame MMA 6 i ich cenach.

Bilety na Fame MMA 6 - CENA. Ile kosztują wejściówki? Kiedy trafią do sprzedaży i gdzie będzie można je nabyć? Co już wiadomo na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o biletach na Fame MMA 6 i ich cenach.

Fame MMA 6 - BILETY. Kiedy w sprzedaży i gdzie kupić?

Informacje dotyczące biletów na Fame MMA 6 szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu sportowe wydarzenie z udziałem youtuberów i influencerów cieszy się dużą popularnością. Wejściówki na imprezę trafiły już do sprzedaży i można je nabyć drogą online, bez wychodzenia z domu. Bilety na Fame MMA 6 można kupić poprzez stronę ticketos pod tym LINKIEM.

FAME MMA powraca do Częstochowy już 28 marca. W walce wieczoru zobaczymy zupełnie odmienioną Martę Linkiewicz, która zmierzy się z debiutującą Zusje. Co-main event to długo wyczekiwana walka Wojtek Goli i Rafonixa. Po szybkim i efektownym zwycięstwie do oktagonu powraca Marcin Najman, który na poprzedniej gali przyjął wyzwanie rzucone przez znanego kulturystę Piotra „Bestię” Piechowiaka. Niepokonany do tej pory Don Kasjo, stoczy kolejną walkę - tym razem ze znanym z programu „Ex Na Plaży” Maciejem Ratajem - czytamy w zapowiedzi wydarzenia.

Fame MMA 6 - WALKI, karta walk. Kiedy i gdzie odbędzie się kolejna gala? [ZAWODNICY]

Bilety na Fame MMA 6 - CENA. Ile kosztują wejściówki?

Ceny biletów na Fame MMA 6 oscylują w granicach od 70 zł za miejsca na trybunach do nawet 900 zł za wejściówki VIP. 

Bilet VIP upoważnia do pierwszeństwa wejścia na halę (Early Entrance), bezpłatnego wstępu na Meet & Greet i media trening, bezpłatnego wstępu na ceremonię ważenia, korzystania z cateringu w trakcie gali, możliwość poznania czołowych gwiazd social mediów we wspólnej strefie VIP oraz bezpłatnego wstępu na FAME MMA After Party.

Fame MMA 6 - KONFERENCJA: kiedy, gdzie i o której godzinie obejrzeć? [TRANSMISJA]

Osoby powyżej 14. roku życia (ukończone w dniu wydarzenia) mogą uczestniczyć w wydarzeniu samodzielnie. Osoby poniżej 14. roku życia muszą przebywać pod opieką osoby dorosłej do tego uprawnionej. Opiekun musi okazać ważny bilet.

Przypomnijmy, że podczas poprzedniej odsłony Fame MMA, ceny biletów oscylowały w granicach od 70 do nawet 800 zł, w zależności od wybranego miejsca. Koszt wejściówki na trybuny to odpowiednio 70, 80, 90, 100, 120 i 150 zł. Z kolei miejsce na płycie to wydatek rzędu 200, 220, 250, 300 lub 500 zł. Za bilety VIP natomiast trzeba było zapłacić 400, 600 lub nawet 800 zł. 

RadioZET.pl/JW