Zamknij

FEN 28 - PPV: jaka jest cena za dostęp i gdzie oglądać galę MMA? [TRANSMISJA]

13.06.2020 20:27

FEN 28 PPV i transmisja sportowego wydarzenia to temat, na który informacji poszukuje wielu fanów podobnych imprez. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 13 czerwca 2020 roku, a w oktagonie zobaczymy dziesięć starć, w tym jeden pojedynek kobiet. Szczegółowe informacje dotyczące tego, ile kosztuje FEN 28 PPV i gdzie oglądać galę, można znaleźć poniżej.

FEN 28 - PPV: jaka jest cena za dostęp i gdzie oglądać galę MMA? [TRANSMISJA]
fot. AGENCJA SE/East News

FEN 28 - PPV: cena. Ile kosztuje dostęp? Gdzie oglądać galę w internecie i kiedy dokładnie? Czy przewidziana jest także transmisja telewizyjna z wydarzenia? O której godzinie początek? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy wszystko o transmisji FEN 28.

FEN 28 - TRANSMISJA: gdzie obejrzeć galę? [13.06.2020]

Informacje na temat transmisji FEN 28, szczególnie interesują wiele osób, które chciałyby śledzić nadchodzące walki. Długo wyczekiwane wydarzenie sportowe będzie można obejrzeć tylko i wyłącznie po wykupieniu specjalnego pakietu PPV. W internecie nie znajdziemy żadnego innego legalnego źródła. Oznacza to, że transmisja FEN 28 za darmo nie będzie dostępna.

Przypomnijmy, że gala FEN 28 odbędzie się w sobotę, 13 czerwca 2020 roku. Początek sportowego wydarzenia zaplanowany został na godzinę 19:00. Zmagania zostaną przeprowadzone w studiu nagrań, a z uwagi na trwającą pandemię koronawirusa w Polsce, najnowsza odsłona gali odbędzie się bez udziału publiczności. W oktagonie zobaczymy dziesięć starć, w tym jeden pojedynek kobiet. Więcej informacji o walkach FEN 28 można znaleźć w linku poniżej.

FEN 28 Lotos Fight Night - KARTA WALK. Kto walczy i kiedy odbędzie się gala? [WALKI, ZAWODNICY]

FEN 28 PPV - ile kosztuje dostęp i gdzie oglądać galę? [CENA]

Jak już wspominaliśmy powyżej, system pay-per-view to jedyna możliwość obejrzenia legalnie gali. W związku z tym wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat ceny FEN 28 PPV. Za dostęp trzeba będzie zapłacić 29,00 zł, a wykupić go można pod tym LINKIEM. Płatność uregulować można na kilka sposobów - za pomocą wiadomości SMS lub za pośrednictwem przelewu bądź karty. 

Zamówienia można składać do 13 czerwca 2020 r. do momentu rozpoczęcia walki głównej.

RadioZET.pl