Zamknij

Empik Music - aplikacja: ile kosztuje i jak działa nowa usługa streamingu muzyki?

06.12.2020 12:00
Empik Music - aplikacja: ile kosztuje i jak działa usługa streamingu muzyki? [CENA]
fot. Shutterstock

Co to jest Empik Music? Aplikacja do streamingu muzyki to nowa usługa, której operatorem jest - jak sama nazwa wskazuje - Empik. Sprawdzamy najważniejsze informacje dla tych, którzy chcieliby wypróbować nową aplikację Empik Music: cena, jak działa, na czym polega i inne szczegóły.

Empik Music - aplikacja: ile kosztuje i jak działa nowa usługa streamingu muzyki? Sprawdzamy najważniejsze informacje, m.in. cena Empik Music, jak działa nowa usługa i jak działa aplikacja.

Co to jest Empik Music i jak działa nowa aplikacja?

Jak czytamy na stronie internetowej, Empik Music to cyfrowa usługa strumieniowania muzyki z Internetu, która umożliwia nieograniczony dostęp do katalogu milionów utworów muzycznych z całego świata. Korzystanie z usługi odbywa się za pomocą aplikacji zainstalowanej na telefonie z systemem Android lub iOS Apple. Operatorem - jak sama nazwa wskazuje - jest Empik. Uruchomienie nowej usługi ogłoszono w środę, 6 maja 2020 roku.

Z aplikacji można korzystać również w trybie offline. Z jej poziomu dostępne są pełne teksty tysięcy piosenek, które można przeglądać w czasie odtwarzania danego utworu.

W aplikacji mobilnej będą pojawiać się także utwory lub specjalne wykonania dostępne na wyłączność. Na użytkowników czekają autorskie playlisty największych gwiazd i ekspertów. Przez kilka pierwszych tygodni nową odsłonę swojej autorskiej playlisty "To co lubię w moim klubie" będzie co wtorek prezentował dziennikarz Wojciech Mann.

Empik Music, nowa usługa streamingowa, już dostępna

EMPIK MUSIC - CENA: ile kosztuje i gdzie kupić dostęp?

W standardowej ofercie Empik udostępnia 30-dniowy bezpłatny okres próbny przy podpięciu karty kredytowej do konta i wyborze wariantu 1-miesięcznego abonamentu (19,99 zł), a także trzy warianty abonamentu płatne z góry na 3 miesiące 59,97 zł, 6 miesięcy 104,99 zł i 12 miesięcy za 199,99 zł. Dostęp do Empik Music na okres dłuższy niż miesiąc można opłacać także w stacjonarnych salonach Empik bez konieczności łączenia konta w aplikacji z kartą kredytową.

Warto także wiedzieć, że użytkownicy Empik Premium zyskują dostęp do aplikacji aż na 2 miesiące za darmo. Stali klienci Empiku mogą liczyć na dodatkowe korzyści. Kupując produkt w kategorii Muzyka na Empik.com, otrzymają dedykowane rekomendacje muzyczne stworzone na podstawie historii zakupów. System zaproponuje m.in. kolejne albumy możliwe do dodania w sekcji Moja Muzyka w aplikacji Empik Music.

RadioZET.pl/mat. prasowe/KP