Elif - ile odcinków będzie w Polsce i kiedy oglądać serial turecki w TVP?

Jolanta Waligóra
28.04.2020 08:35

Ile odcinków ma "Elif"? Premiera tureckiego serialu w Telewizji Polskiej odbyła się na początku maja 2017 roku, a przez lata emisji produkcja zyskała sobie tysiące fanów. Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, ile odcinków "Elif" będzie w Polsce.

Elif - ile odcinków będzie w Polsce i kiedy oglądać serial turecki w TVP?
fot. Youtube/Elif Dizisi

"Elif" - ile odcinków będzie w Polsce? Kiedy oglądać nowe epizody serialu tureckiego i o której godzinie emisja w TVP? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, ile odcinków ma "Elif".

Elif - ile odcinków serialu tureckiego będzie w Polsce?

Informacje na temat tego, ile odcinków ma "Elif", szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu przez lata emisji w Telewizji Polskiej turecki serial zyskał sobie tysiące fanów, którzy z niemałym zainteresowaniem oglądają kolejne odcinki produkcji. 

W Turcji wyemitowanych zostało 755 odcinków serialu "Elif". W Polsce odcinki "Elif" można oglądać w skróconej formie, ponieważ każdy epizod w naszym kraju liczy około 30-35 minut. Ze względu na skrócenie czasu trwania jednego odcinka, w Polsce musiałoby być ich jeszcze więcej. Nie wiadomo jednak, czy TVP zdecyduje się na pokazanie wszystkich wyprodukowanych odcinków "Elif". Jednak tak, to wyemitowanych zostanie łącznie ponad 1000 epizodów serialu.

Jeśli tylko opublikowane zostaną jakiekolwiek informacje, zamieścimy je w tym artykule. Będziemy go aktualizować na bieżąco.

Serial Elif - kiedy i o której godzinie oglądać w TVP?

"Elif" to turecki serial obyczajowy emitowany od 15 września 2014 roku do 7 czerwca 2019 na antenie Kanal 7. Z kolei w Polsce serial emitowany jest na antenie TVP1 od 8 maja 2017 roku. 

Obecnie nowe odcinki "Elif" można oglądać codziennie od poniedziałku do piątku. Kolejne epizody tureckiego serialu można oglądać o godzinie 14:00 w Telewizji Polskiej.

 

Melek Özer pracowała jako pokojówka w rezydencji rodziny Emiroğlu. Zakochuje się w Kenanie Emiroğlu. Wychodzi za mąż za niego i zachodzi z nim w ciąże, lecz na drodze do szczęścia staje matka Kenana, Aliye Emiroğlu. Zwalnia ciężarną pracownicę i rozkazuje jej rozwieść się z Kenanem. Młoda matka wychodzi, po raz drugi, za mąż za brutalnego i impulsywnego hazardzistę Veysela Şimşeka. Mężczyzna nie posunie się nawet do sprzedaży córki Elif, aby spłacić swoje długi. Kobieta próbując ratować córkę, prosi o pomoc swoją byłą koleżankę, zarządczynię rezydencji Emiroğlu - brzmi opis "Elif".

RadioZET.pl/JW