Zamknij

Ed Sheeran w Warszawie 2018 - setlista: jakie piosenki zaśpiewał?

Redakcja
13.08.2018 09:20

Setlista koncertu Eda Sheerana w Warszawie 2018 zawierała największe hity artysty i utwory uwielbiane przez fanów. Jakie piosenki zaśpiewał 11 i 12 sierpnia? Poniżej znajdziecie pełną listę tytułów.

Ed Sheeran w Warszawie 2018 - setlista 11.08 i 12.08 [LISTA PIOSENEK]
fot. Youtube / Ed Sheeran

Ed Sheeran w Warszawie 2018 - setlista: jakie piosenki zaśpiewał podczas koncertu? Poniżej podajemy listę piosenek, które mogliśmy usłyszeć podczas występu piosenkarza w Polsce. Koncerty odbyły się w sobotę 11 sierpnia i w niedzielę 12 sierpnia.

Co zaśpiewa Ed Sheeran na koncercie w Warszawie?

Wszyscy fani, którzy niecierpliwie czekali na koncert Eda Sheerana w Warszawie, byli ciekawi, jakie piosenki będzie można usłyszeć podczas dwóch wyjątkowych wydarzeń. Najbardziej znane i popularne utwory z ostatniej płyty Divided to m.in. "Galway Girl", "Happier", "Perfect", "Shape Of You" czy "Castle On The Hill". Które z nich Ed Sheeran zaśpiewał na koncertach w Warszawie 11 i 12 sierpnia i jakie inne utwory mogliśmy usłyszeć? Poniżej przedstawiamy pełną listę piosenek.

Koncert Eda Sheerana w Warszawie - SETLISTA 2018

Poniżej przedstawiamy pełną setlistę koncertu Eda Sheerana w Warszawie 2018. Dokładnie te utwory można było usłyszeć podczas poprzednich koncertów na europejskiej trasie koncertowej, jak również podczas występu w Warszawie. Ed Sheeran wykonał dokładnie te piosenki:

Castle on the Hill

Eraser

The A Team

Don't / New Man

Dive

Bloodstream

Happier

Tenerife Sea

Galway Girl

Feeling Good / I See Fire

Thinking Out Loud

One / Photograph

Perfect

Nancy Mulligan

Sing

Na bis Ed Sheeran zaśpiewał utwory "Shape Of You" i "You Need Me, I Don't Need You". Artysta wystąpił w sobotę, 11 sierpnia i w niedzielę, 12 sierpnia 2018 na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Oprócz niego na koncertach pojawili się także zaproszeni goście. Jako support przed brytyjskim muzykiem na PGE Narodowym wystąpiły aż trzy zespoły, wśród których znalazł się polski duet BeMy. Ponadto zagrali także Jamie Lawson oraz Anne-Marie.

» Ed Sheeran w Warszawie 2018: support - kto zagra przed artystą?

» Koncert Eda Sheerana - utrudnienia w ruchu [11-12.08.] 

RadioZET.pl/KP