Zamknij

Down the road 2 - UCZESTNICY: kto wystąpi i kiedy premiera drugiego sezonu programu?

15.01.2021 15:27
Down the road 2 - UCZESTNICY: kto wystąpi i kiedy premiera drugiego sezonu programu?
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EASTNEWS

Uczestnicy 2. sezonu "Down the road. Zespół w trasie" i data premiery nowych odcinków to informacje, które szczególnie interesują wiele osób, a przede wszystkim fanów programu TTV z Przemkiem Kossakowskim, którzy już nie mogą doczekać się historii nowych bohaterów. Szczegóły dotyczące tego, kiedy "Down the road 2" i kim są bohaterowie, można znaleźć poniżej.

"Down the road 2" - UCZESTNICY: kto wystąpi? Kiedy drugi sezon programu TTV z Przemkiem Kossakowskim? Czy będzie drugi sezon? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy wszystko o dacie premiery 2. sezonu "Down the road. Zespół w trasie" i uczestnikach.

Down the road, sezon 2 - kiedy nowe odcinki programu TTV z Przemkiem Kossakowskim?

Informacje dotyczące tego, kiedy 2. sezon "Down the road. Zespół w trasie", szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu produkcja TTV z Przemkiem Kossakowskim cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Dla wszystkich, którzy z niecierpliwością oczekują historii nowych bohaterów, mamy bardzo dobre wiadomości - wiadomo już, że powstanie 2. sezon "Down the road".

W pierwszej połowie czerwca 2020 na oficjalnym profilu stacji TTV w mediach społecznościowych pojawiła się informacja, że ruszają castingi do drugiej edycji popularnego programu. Przed nami kolejna niesamowita przygoda! Przekażcie dalej tę wspaniałą wiadomość, niech wszyscy się dowiedzą! - zachęcali twórcy stacji.

Premiera 2. sezonu "Down the road" odbędzie się w niedzielę 10 stycznia 2021 roku w internetowym serwisie Player.pl. Pierwszy odcinek zostanie udostępniony bezpłatnie, a w każdą niedzielę w serwisie pojawiać się będą dwa odcinki programu.

"Down the road" to polska wersja belgijskiego formatu. Pierwszy sezon, który z entuzjazmem został przyjęty na polskim rynku, zmienił postrzeganie osób z zespołem Downa. W trakcie wyprawy bohaterowie skonfrontowali się z niesprawiedliwymi stereotypami i pokazali, że chcą żyć w pełnoprawny sposób.

Down the road. Zespół w trasie 2 - UCZESTNICY: kto wystąpi w drugim sezonie?

Uczestnicy 2. sezonu "Down the road" są już znani. W dwunastoodcinkowej serii widzowie poznają szóstkę nowych bohaterów. Będą to:

Podczas wyprawy towarzyszyć im również będzie terapeutka, Patrycja Bartoszak-Kempa. Tym razem uczestnicy "Down the road. Zespoł w trasie 2" przemierzą Chorwację i Grecję.

W tym niełatwym roku udało się zrealizować drugi sezon wyjątkowego programu. „Down the road” to fantastyczny projekt, który chwyta za serce i zaraża optymizmem. Cieszę się, że tym razem premierowe odcinki pokażemy właśnie w Playerze. Jestem przekonany, że tej zimy bohaterowie ponownie dostarczą wszystkim wielu wzruszeń - komentuje Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl.

Pierwszy sezon programu "Down the road" opowiadał o szóstce młodych osób z zespołem Downa, które wraz z Kossakowskim ruszają w podróż swojego życia. Wspólnie odwiedzili sześć krajów, a w drodze zmierzyli się ze stereotypami, które często określają ich jako niesamodzielnych i wymagających opieki. Bohaterowie "Down the road. Zespół w trasie" spróbowali odnaleźć się w sytuacjach, w których dotąd nie mieli okazji brać udziału. Z pozoru proste, rutynowe czynności, nie są dla nich czymś oczywistym. To czas na przełamywanie własnych barier - lot helikopterem, spacer na wysokości albo nurkowanie w lodowatej wodzie.

RadioZET.pl/mat.prasowe