Zamknij

Daniel Barłóg - Big Brother 2019: kim jest uczestnik reality show?

Karolina Piotrowska
29.03.2019 13:43
Daniel Barłóg - Big Brother 2019: kim jest uczestnik reality show?
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Kim jest Daniel Barłóg? Big Brother 2019, czyli znane reality show powróciło na antenę po 11 latach przerwy. Poznaliśmy już nazwiska wszystkich uczestników. Przedstawiamy krótką sylwetkę jednego z nich: czym się zajmuje, ile ma lat i kim jest Daniel Barłóg.

Kim jest Daniel Barłóg? "Big Brother" 2019 i pierwszy odcinek programu już za nami. W dniu premiery poznaliśmy także wszystkich uczestników reality show. Sprawdzamy, co wiadomo o jednym z nich, czyli kim jest Daniel Barłóg, ile ma lat, czym się zajmuje i skąd pochodzi.

» Big Brother 2019 - ile trwa program i ile odcinków zostanie wyemitowanych?

Daniel Barłóg - Big Brother 2019: kim jest uczestnik reality show?

Uczestnik Big Brothera 2019, Daniel Barłóg ma 42 lata i pochodzi z Suchej Beskidzkiej. Jak czytamy na stronie internetowej programu "Big Brother" 2019, łączy on w sobie wiele sprzeczności, co może wzbudzać kontrowersje. Na co dzień jest hodowcą owiec. Mieszka ze swoją ukochaną partnerką na ranczu, które jest jego azylem.

Big Brother 2019: Daniel Barłóg odchodzi z programu

Daniel Barłóg zdecydował się dobrowolnie opuścić program. Jak wyznał innym uczestnikom podczas śniadania, czuł się niekomfortowo i brakowało mu przestrzeni. Zapewnił jednak, że nie ma do nikogo żalu. Informacja o tym, że Daniel rezygnuje z show pojawiła się również na oficjalnym fan page'u programu na Facebooku i Instagramie.

» Big Brother 2019: Daniel Barłóg odchodzi z programu dobrowolnie

Big Brother 2019 - Daniel Barłóg: co jeszcze o nim wiemy?

W czasie wolnym Daniel Barłóg jest zagorzałym morsem, a swoją pasją stara się zarażać innych ludzi. Dodatkowo, stworzył własny system ćwiczeń oparty na różnych dyscyplinach sportowych.

W programie "Big Brother" 2019, Daniel Barłóg podkreśla, że codziennie czyta Pismo Święte i nie boi się stanąć w obronie religii. Udział w reality show jest dla niego niezwykłym wyzwaniem, a jednocześnie misją.

» "Big Brother" 2019 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca "Big Brothera"?

Program "Big Brother" 2019 powrócił na antenę po 11 latach przerwy. Odcinki będą emitowane w telewizji przez trzy miesiące, począwszy od 17 marca. Dodatkowo dostępne są także transmisje w internecie bezpośrednio z domu Wielkiego Brata.

» Big Brother 2019 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

RadioZET.pl/KP