Zamknij

Cyber Monday 2020 - kiedy rozpoczną się wyprzedaże w sklepach internetowych? [DATA]

26.11.2020 11:27

Kiedy Cyber Monday 2020 w Polsce? Długo wyczekiwane internetowe wyprzedaże rozpoczną się - jak sama nazwa wskazuje - w poniedziałek, pod koniec listopada. Obniżki w wybranych sklepach online będą trwały przez 24 godziny, a czasem nawet dłużej. Szczegółowe informacje na temat tego, kiedy jest Cyber Monday 2020, można znaleźć poniżej.

Cyber Monday 2020 - kiedy rozpoczną się wyprzedaże w sklepach online? [DATA]
fot. SHUTTERSTOCK

Cyber Monday 2020 - DATA: kiedy w Polsce? Kiedy rozpoczną się długo wyczekiwane wyprzedaże w sklepach internetowych? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy Cyber Monday w Polsce w 2020 roku.

Cyber Monday 2020 - POLSKA: kiedy są wyprzedaże online? [DATA]

Wiele osób poszukuje w sieci informacji na temat tego, kiedy Cyber Monday w Polsce w 2020. Nic dziwnego, w końcu wyprzedaże w sklepach internetowych rokrocznie cieszą się ogromnym zainteresowaniem nie tylko w naszym kraju, ale i w innych państwach. Mamy dobre wiadomości - wszystkie szczegóły są już znane. 

Data Cyber Monday 2020 - jak sama nazwa wskazuje - przypadnie na poniedziałek, 30 listopada. To właśnie wtedy w większości sklepach rozpoczną się długo wyczekiwane wyprzedaże internetowe. Warto także mieć na uwadze, że część sklepów przedłuża promocje i trwają one na przykład przez cały tydzień.

Z kolei trzy dni przed Cyber Monday 2020 wypada Black Friday (27 listopada). Czarny Piątek, najprościej mówiąc, to dzień największych wyprzedaży w roku w sklepach stacjonarnych.

Kiedy Cyber Monday 2020 i co to jest?

Jak już wspominaliśmy powyżej, Cyber Monday w 2020 roku w Polsce przypadnie 30 listopada.

Cyber Monday to pomysł, który zrodził się w Stanach Zjednoczonych. Po raz pierwszy określenie to zostało użyte w 2005 roku. Terminem tym nazwano poniedziałek po Święcie Dziękczynienia. Sklepy internetowe odnotowały wówczas znaczny wzrost obrotów. Cyber Monday pod wieloma względami podobny jest do popularnego Black Friday, jednak w poniedziałek wyprzedaże oferują przede wszystkim sklepy internetowe, a w piątek teoretycznie sklepy stacjonarne. 

RadioZET.pl